Prijava

Зато што су добили играча који је сезону пре давао 30 поена у екипи која је била прва на истоку у регуларном делу, нанизао два Ол стара, а уз њега још једну солидну бек-ап опцију у Краудеру, а и високог пика са Лавом могу да трејдују за неког љубазног играча свакако....

Кармело је задњи меч био добар јер је узео само 5-6 шутева и пустио Џорџа и Вестбрука да кидају....

Био је трејд стварно ок са обзиром на ситуацију. Ал Краудер ме разочаро, није био ок ни у нападу ни у одбрани, а важи за играча у оба правца. Чини ми се да у Јути сад опет добро игра. Јебига.

Него не знам што су Вејда тако лако дали Мајамију? Он је након пар лоших партија почетком сезоне почео баш добро да игра, вуко је клупу, Кливленд је побеђивао, понекад је и Леброн успео да одмори. Је л' Вејд тражио да иде? Штета, мислим да би им добро дошо бар против ове бораније са Истока да се пробију до финала.

Jel me poslusao neko za radnicki nis?

Hahaha nista, zaboravite

Па рекао си из икса у двојку, 1-1 је.... Нисам одиграо, ретко се кладим, ал' оно, за сад долази то....

За Вејда мислим да је била прича да квари атмосферу генерално у екипи јер држи Леброну страну у свему ил' тако неч ваљда....

Pa nisam rekao iz iksa u dvojku nego dupla sansa iks dva haha

Rekli su i da je IT kvario atmosferu i da je on objavljivao info sa sastanaka i iz svlacionice

Да, са Ајзејом је био сукоб, наставио се и после, исто је нешто прозивао Леброна и Кавсе као како је до јаја у Лејкерсима играти јер се екипа држи заједно, пријатнија је атмосфера, тако неке глупости....

Sve brani ovaj jovicic mustafa bi sva tri ova sa 25+ metara primio

I lava su nesto krivili haha mada je to vise sprdnja bila

Хаха, а он је добричина, не буни се, ћути, одигра солидно сезону, али је једино преплаћен јбг.... Он је Кливлендов Ђула Мештер....

Dobro brate on je ol star igrac, sta reci za platu gospodina tristana tompsona?

Tompson da ljubi kurac Lebronu za te pare što prima

И он и Џеј Ар.... Превише, па Свит Лу мађија онаква прима 8 милиона по сезони (добро, то је зато што неће да га трејдују често ал' опет)....

Ja se evo 15 dana smejem coveku koji je uspeo da za 10min u igri ima 0p (0/0 za dva, 0/0 za tri i 0/0 bacanja), 0sk, 0as, 0ul, 0il, 0f, 0if hahaha pa sta je radio koji kurac dal su mu dodavali uopste

Dzej ar je jos i najbolji posle lebrona i lava sreca njihova pa je tu

Edit: na grina sam mislio prastajte

Ма да, ОК је Грин, а и прима неких 2-3 милиона свега, хоће титулу ваљда човек да узме, као и Роуз што је имао сличну плату....