Prijava

Za 10 dana dobili smo Karijuseve kikseve i ovaj potez Džej-ara. A pošto ovakve stvari uvek dolaze u paketu po 3, šta li je sledeće.

филип човић ће да заборави да није више у фмпу и даће аутокош за титулу лимених

џаваллл мекгииии хах аха ха хах ах ах ахахахахха ха ха ха ха хахах ха ха ха

е јеботе сад сам гледо шта је меги урадио... човече ко све игра финале нба а не у другој босанској лиги

и ћорава кока убоде зрно хД

Вања Маринковић, Бранко Лазић и Марко Мариновић би били кориснији од Смита јебено.... У следећој Ливингстон или Јанг фазон има да му ломе колена чисто да се повећа спрдња....

Bratina ko Lister kad ga Jeza isekao jer nisu našli pare u onom dušeku.
https://pbs.twimg.com/media/Dej6A30UEAUtzkM.jpg

JEL IMA ONA EMISIJA SA ONIM CRNCEM ŠTO DRKA NA LEBRONA TO VALJA VIDETI POSLE OVOG HAHA

Mekgi: sad cu zakucam u obruc cisto zbog sprdnje
Hil: ja cu ga izjebem sad kad se userem pa promasim bacanje za vrv pobedu
Jr: pridrzi mi pivo caskom

јел има неко титлове за овог црнца

јадан леброн са овим ретардима човјек није имао саиграче типа никад осим у мајамију оца ми ја да сам он отишао бих у хјустон па удри мајку ти јебем па удри мајку ти јебем

Pa nije picka ko KD oce da bude u klivlendu jer voli a ljubav je bolna. To je i razlog sto mu osporavaju da je bolji od mj-a: sto mj nije gubio finala a nije ih gubio jer su bili gsw tog vremena samo jos jaci gsw jer je lebron tog vremena(dzordan) bio sa njima znaci otprilike kao da su lbj, kari i durent svi u gsw. A gubi finala jer su mu saigraci jr smit, tristan tompson, mozgov, delavedova itd

Covek bukvalno u koji god tim da ode taj tim je kandidat za titulu, sad da predje u orlando, sakramento, feniks, dalas ili bilo koji drugi klub vodio bi ih makar do finala konferencije ako je na zapadu a vrv finala ako je na istoku

шта има ту да се воли или не воли човјек их је износио колико је могао не могу да му нађу солидне саиграче већ све неке полупроизводе типа џејарсмит који не би плејофа видио да је у некој осредњој екипи јебеш ми све избаци леброна из овог тима јебаће их вучевић и хезоња још кад видим апатичног тајрона луа који изгледа као да му је неко нацртао лице смучи ми се живот још сам јутрос налетио на неке глупандере проваљене који кажу како би коби нашао начин да добије ову утакмицу јер има тај убилачки инстинкт а као леброн нема па боктенејебо човјек их носи на леђима као исус крстове само што се не пење на голготу већ иде босоног на јебени монт еверест са овим ретардима на леђима док му се она мајмунчина неталентована главата дрејмонд грин цери у фацу дајте људи да се не зајебавамо дај леброну пипена и родмана па стављао би човјек прстенове на ноге знам да сад звучим као онај из пазове што се јавља код тегелтије али гони их у курац више

Kako bih voleo da na oprostajnoh utakmici lebron zove gsw i onda odigra kao kobi da im stavi 140 poena i na kraju pridje drejmondu i nabode ga u bradu iz sve snage da ga resetuje nacisto jer bi ga resetovao sig(sig) da se ne zajebavamo. Pa bio bi legenda nad legendama veca od zlatka bolica

A glupi ameri majmunsko ispucavanje nazivaju ubilackim instiktom lol pa lebron da se ispucava ko kobi stavljao bi po 50 svaku jebate ne mora cak ni da se ispucava samo da svaki napad uzme i krene na kos zivotinjski a ne on glupander skace, razigrava, hastluje da bi mu rekli da nema ubilacki instikt lol. I kad je kajri resavao utakmice kao hm mora on da resi jer je on lebron a zamisli da ga udvoje pa ima samog kajrija na trojci i odluci da opali preko dve ruke pa to ne bi bio ubilacki instikt nego debilizam nije on jr smit nego lbj

A da ima rodmana i pipena da cuvaju karija i durenta kapiram da bi uzeo da siluje drejmonda grina u guzicu rutavu i jos bi ga prozivao sto mora da izadje da odmori pa on covek ovako igra 46min minimum i to evo vec 101 utakmica jebate nema umora nema povreda i nema budzenja statistike