НБА

  1. аџааџаџаџ гледам хајлајт Бобијев сваки поен закуцавање и чувају га двица, какав маршал па ово је нестварно.
    Сакраменто примио 150 поена аџаџџаџааџ

  2. Napravio 2 lične u prva 4 minuta pa ga izveo, posle u drugoj kad ga uveo brzo dobio i treću pa odmah napolje. Pa verovatno ga zbog tog lošeg ritma nije koristio više u drugom poluvremenu

  3. Ne moze bobi vise od 20min da ga jebes brate

  4. I to kad mu mecap odgovara jbg a ne odgovara mu skoro ni jedan jer skoro svaki tim sad ima visoke igrace koji sutiraju spolja

  5. 20-25 mu je maksimum maksimuma fazon. I to ako još napreduje fizički. Ali je svejedno urnebesno jebeno. Pa i da ostane na 16-20 minuta u kontinuitetu, do jaja je. Bolje nego da igra svaki deseti meč.

  6. I to ako još napreduje fizički.

    Pa ako napreduje jos vise onda mu je limit 48min brate haha

  7. ОК је Боби у тој улози за сад, мада су свакако танки на центру са Гортатом као најбољим.... Ал' зато Теу следи солидно седење на клупи ако се неко не повреди озбиљније....

  8. Mark Kuban trenutno odgovara na pitanja na reddit-u. Odgovara bukvalno svima na sva pitanja i to u roku od par minuta fazon ima zanimljivih stvari ko zeli da procita.

  9. Mislim odgovara vec sat-dva, valjda nije prekinuo, mnogo komentara pa nisam siguran

  10. Odlican video brate, dugo nisam gledao bolji hajp
    Edit: ili dis xd

  11. Jokic's 35 point TD with zero turnovers... never been done before.

    30 point TD with zero turnovers and 4 steals... never been done before.

    Only Wilt has ever had a 30 point TD without missing a shot (twice, though he missed a bunch of FTs both times, rather than 1 like Jokic); the closest in the modern era was Draymond with a 20 point TD with no misses.

  12. Tripl dabl bez promašenog šuta i bez izgubljene lopte a dao preko 30p bajo moj.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.