Prijava

Cp3 dobi po pickici maloj vidim. I ingram ga nabo lepo a lbj ga izolovao samo

Zar nije pol letos radio sa ingramom? Kakav je degenko ispao ingram sa ovim ciganskim zaletanjem

Mislim kapiram da im je preko kurca vise sviranje faulova hardenu za sve i svasta, samo na ovoj je dobio 3 puta po 3 bacanja zbog faulova na sutu za 3, al ne radi se to ovako jbg

Појео Јока педере из Оукланда видим

Pederi iz oklanda to su inace golden stejt voriorsi ako ima neko da ne zna

Jokiću brate, izvini za sve što sam srao o tebi!

Нема извини док га не видимо поново у броју 14

PuppetMaster
Haha izgleda da je karmelo slucajno pljunuo krisa pola

Ima naknadni snimak...

https://www.youtube.com/watch?v=F-Fl5lAl7bA

Da, da.. I ja sam to jutros video.

Ma šta si ti video bre pa je l' to karmelo koji pljuje? Juče gledam snimak i zevam u usta karmelu 5 puta i reko' šta bre jede govna ovaj papet

Bože, uzmi papeta i vrati nam arminga

Jebeni Jokić, šta čovek radi. Gledam jutros nešto i kao 23 poena, 11 skokova i 6 asistencija i u fazonu sam "pa dobro, osrednja partija, ništa specijalno, kao, moralo je da mu dođe i slabije veče" i onda mi zapravo dođe iz dupeta u glavu zapravo 23 poena, 11 skokova i 6 asistencija.
Kida Jokić, ima fine šanse da pokaže da zapravo jeste superstar. I da, drastično napreduje u odbrani.

Jokić igra sa mnogo većim samopouzdanjem nego ranije. Deluje da nije opterećen brojevima. Valjalo bi kad bi saigrači pogađali više otvorenih šuteva koje im Jokić namešta. Napad s njim u igri, i bez njega je neuporediv. ovo što Santjago veli - čova ima ovakve brojke,a ja kontam pa dobro jebiga..Jednostavno sve osim tripla dabla postalo neka sredina.

Covek ima ol star brojke

Sad ima i ugovor i ime i sve i ako sad ne bude igrao za repsraciju onda mu se popisam u usta somborska

Igrace kad se otcepimo poz

Igrace kad se otcepimo poz

da imate muda ocepili biste se vec

Vojvodina bi bez beograda umrla jebeno, 90 posto proizvodnje im ide za bg.

Vojvodina može da hrani pola eveope