Prijava

Mislim da znam na koga mislis, jel imala ruke?

Jes da su pripremne utakmice, ali Kingsi izgubiše prvu četvrtinu sa 30 razlike. Obećavajuće!

Gledam pripremne tekme a Teodosića nigde. Izguglam da l je povređen, ispade da ga Klipersi neće. Ima par dana kao da nađe novi klub. Sparsi i Finiks u igri.

https://clipperholics.com/2018/10/11/la-clippers-trade-milos-spurs/

Nisu raskinuli ugovor sa njim već je verovatno peti u rotaciji kad su pitanju plejevi/bekovi. A pošto ima malo jači ugovor za igrača koji nije u top 10 u timu i jer je malko u godinama, priča se da bi bilo dobro da ga trejduju. Sparsima bi legao ko budali šamar, povredila su im se tri pleja u poslednjih par nedelja

Ugl bice mu trener binsr kako god okrenes, nadam se da je to dobra stvar, iako neki savetuju da kad odes u tudjinu bezi sto dalje od nasih ljudi... Mislim da za sportiste ne vazi to pravilo, eto cak i mirotic posto inventar na cetnickim festama po cikagu

pa zar nisu bile price da kad teo madjionicar ode u nba da ce da zaludi kosarkaski svet svojim asistencijama

Znam da je predsezona, ali Milvoki protiv Minesote sinoć za poluvreme 84 poena

Minesota je raspad živi i biće raspad bar dok ne oteraju Tibodoa

sto niko ne prica kako je tony parker u sharlotu

Dobro je Toni Parker u Šarlotu

Bolje da je ušao u Samantu :D

Kapirate :D

ovo je 360 nije 720.....

a kakva ova nova zakucavanja tipa denis smith ili donovan mitchel, ili najgori zach lavine pa kad zakoprcaju nogicama onim malim dok zakucavaju a energije nigde u rukama

Solidan skeč, Šomi :)

Papete, imaš da promeniš u podešavanjima kvalitet na 720 hehe

Boban sedi i veci od ovog sto stoji hahahaha

Bila bi fora da Bobi dobije ove godine makar 15 min po meču. Kontam da mu je 20-25 neki limit, ali je ovo realno.

Bjelica ove godine zapravo dobija priliku. I dobro je što nije više u Minesoti jebenoj kojoj treba pet lopti da bi svi mogli da igraju.

Bobi 16 minuta, 13 poena, 5 skokova.
Igrao neka tri minuta u prvoj, pa ušao 30 sekundi pred kraj treće na 77-69. Dao svih 13 poena u tih 12.5 minuta na kraju i Klipersi pobedili 108-92.
Bobijev +/- je +15.

Bilo bi do jaja da zadrži ili blago poveća ovu minutažu. Čovek pokazao da može.

Što Bjelica nije igrao više, zna neko?