Prijava

I to mislim da je igrao nekih 25-6 minuta samo.

Drago mi je za brata, jedina gotivna glava u voriorsima

Svaka njemu čast, ali šutnuti 24 puta za tri, za pola sata igre...jbm li ga, sad ću malo baciti sirotinjsku spisku, ali meni to nije košarka koju volim da gledam. Dali ljudi 90 poena za poluvreme, kao da su sami na terenu bili

Baš zbog takvog razmišljanja nas i jebu na sp i olimpijadi šomi, i nastaviće da nas jebu silovito
Jebena evroliga liči na ženski nba lol

Bukvalno niko ne moze da igra protiv tima koji moze da ubaci 130 poena svako vece a da pritom zapravo igra odbranu, slazem se sa kashofom

Ne kazem da gotivim to samo da donosi rezultate

Ne osporavam ja činjenicu da su trenutno najmoćniji klub na planeti i da bi verovatno dobili i petorku sa najboljim igračima iz ostalih klubova, ali generalno ne uživam u takvoj košarci, jebem li ga, udji dva koraka preko pola i rokaj trojke sa 10 metara u trećoj sekundi napada, jeste svesni vi jebeno da je lik šutnuo 24 trojki ej pa serem se u takvu košarku, Evroliga jeste sirotinjskije takmičenje zilion puta, ali uvek bih pre gledao Žalgiris-Darušafaku nego gomna američka, zato i jesam sirotinja jebena

I ne zna se pritom ko je odvratnija glavudža, da li Kari lezilebović sa onim tricky iritantnim fazonima I žvakanjem gume, drejmond Grin, američka verzija govnara gaja pninija ili pizduni što im čmar zinuo za prsten durent i kazins. Bukvalno je Tompson nekako najmanje govno tu, ali je ipak govno jer je okružen govnima.

A tu je i Stiv Ker govno nad govnima

Majku im jebem, iznervirao sam se sad

Pa kad tako razložiš stvari, šomi jagoda je u pravu.

Lik je igrao 26min a šutnuo 24 trojke. Skoro svaki minut na tekmi je šutirao za tri poena.

Malone je inače najveći talenat da igrača izbaci iz ritma, to je uradio sa Jokićem i protiv Lejkersa i sinoć. Jebem mu mater, sušiš najbitnijeg igrača tima 10 minuta tokom treće i četvrte četvrtine, i ubaciš ga u poslednjih pet minuta i očekuješ da će odmah početi da puni onde gde je stao, pa puši kurac.
Pritom, Marej je takvo smeće od plejmejkera da je to strašno. Klasični Lu Vilijams tip igrača, džaba što on da trideset poena, kada ubija igru svih ostalih igrača u svom timu.

Btnj, Tompson prejaka glava. A ček, što ne bi šutnuo i pedeset puta ako pogađa jebeno? Efikasna košarka jbg. Šta očekujete, da lik bude u fazonu "jebote, šutiram 60% za tri, ali ajde mogao bih malo da ne šutiram, jer Šomija i Tilmaru smara da gledaju takvu košarku".

Btnj, prejako je što je Bjeli baš počeo da piša.

Jebem ti ovakvu košarku, pre bih gledao Krka-Cibona u fiskulturnoj sali Leon Štukelj

Pa takva kosarka mozda jeste dosadna ali im puca kurac jebeno likovi prangijaju i jebe im se tacno

Mislim i meni je dosadno da gledam kako pizduni resetaju odakle oces jer me nerviraju bas dosta ali da sam ja klej ja bi sutnuo onoliko puta koliko dobijem loptu xd

Pa upravo zato što je dosadna ne vidim što bih im se divio toliko. Ako je vama za divljenje da neko šutne 24 puta trojku za 26-7 minuta, ok poštujem, meni je to skrnavljenje prelepe igre pod obručima, pa taman davali po 200 poena po meču

Veće je skrnavljenje kad imaš otvoren šut i ne šutneš jer je napad tek počeo, kao što se po Evropi radi. A njima je otvoren šut čim su na 8 metara a protivnik im nije u faci

Ok brt, tebi je to skrnavljenje, meni nešto drugo, ti navijač za gsw, ja za zjelenu goru, zar nije čar u tome da svako ima drugačije mišljenje nego da se tučemo štapovima na ulici, pozdrav svim ljudima dobre volje 0/