Prijava

Jokić da puši kurac

jokica imamo jos 5 godina u opticaju. 2 takmicenja.kapiram olimijadu i jedno ako ih usere da ga nagovore.

S obzirom na stil igre mislim da ce igrati do 40-e. Pogotovo ako postane ol star pa moze malo i na ime da igra

Mislim na klubsku kosarku, za rep mozda ne igra nikad osim na olimpijadi to gledaju ameri

može pitanje, ima li neko ko se baš onako zanima za NBA u vanfestivalskom i vanzabavnom smislu, mislim ono rezultativno, meni je to ono kao u kečerima da navijam

Verovatno svi kad pocne plejof i one odlucujuce ko ulazi u isti

Jao da mi je da vidim NBA petorku reprezentacije, Teodosić, Bogdanović, Bjelica, Jokić, Marjanović.

Jes da ova petorka teško kože da igra zajedno, al barem da budu na početku zajedno protiv nekih rumunja, da ih snima kamera dok ide himna jaooo.

Jos da Saric, Doncic i Dragic igraju za nas, a realno svi su Srbi

Zao mi je sto su crnci dozvolili da im ovi bjelacki sarlatani haraju nba-om (mislim i na nurkica svog). Treba sto prije da crnci uspostave dominaciju.

Pa onda kamera okrene na klupu, tamo Milutinov iz Olimpijakosa, Kalinić, Nedović, Gudurić, neizostavni Raduljica, Micov, Jović, Lučić..

Tilmo sve jedno gubimo od amera 30 razlike u finalu nebitno dal je ta petorka ili neka sa mačvanom Čakarevićem itd

SVAKI BIJELAC ZNA SVAKI ZUTAC ZNA DA JE HAKEEM CRNI SIN LJEPNUO CHAMBERSAAAA OOOO OOOO

аахахахахх какав победнички моменат на 2:06

Hahahah stric iz druzine nikoletine bursaca

одличан боби стварно је

Trpa mali Luka i u NBA, 31p noćas.

Baš mi drago zbog njega, samo je gorak ukus u ustima što ne igra za Srbiju jbg.

Tompson ludi u prvih 7 utakmica 14% za 3 i onda postavi rekord, samo se čekalo da nekog napuni

https://youtu.be/DN8gYTQ8_mY