НБА

  1. Pildu ajde sjaši majmune, šta, ja sad tebi treba da se pravdam zašto mi se ne svidja takva košarka, prokomentarisao sam jer za to i služi forum. Jebe mi se dal se slažeš sa mnom, niti bilo ko

  2. Ovoj maloj Putinki se ne piše dobro XD

  3. današnja nba je ok, kao što je bila i nba devedesetih

  4. Stiv Ker igrao devedesetih za Čikago i bio je čovek sa najboljim procentima šuta za tri kad uđe u igru. Sedi tako on na klupi, gleda Džordana, Pipena, Kukoča i misli se "kakvi paceri, brateeeu, pa da imaš desetoricu mene u ekipi, ubijali bismo sve sa pedeset razlike". Onda je jednog dana postao trener.

    STIV KER JE UBIJO KOŠARKU

  5. nemoj to tako da rezonuješ

  6. Dobro, pojednostavio sam malo, ali bitno je da za sada prolazi to što Ker potencira, jbg. I ne samo Ker, a opravdano je. Uostalom, dok se reprezentacija SAD nije bazirala na šutevima, već na kontakt igri, dogodilo se da im se ostatak sveta približio, pa je bilo slučajeva da ih pobede neki Argentinci, Španci, Srbi, pa čak i Brazilci, ako me sećanje služi.

    Poslednja dva demoliranja koja smo doživeli od njih su bila samo i isključivo bolesno dobar protok lopte i šut, nakon čega se nepovratno pogubimo i počnemo da glumimo atraktivnu NBA ekipu od pre dvadeset godina, prodori, asistencije, kucanja Štimca, dok razlika u njihovu korist raste.

  7. Kako vidim basket za 20 godina: nacionalna takmičenja ne postoje za profesionalce, igraju se samo mladje selekcije, Evroligin pokusaj da glumi nba postaje potpuni fijasko i nestaje, za to vreme nba se širi i širi i postaje jači, otvara filijale po Kini i Indiji gde igraju likovi koji bi tipa igrali za Laboral.

    A sto se tiče samog stila je nemoguće predvideti, al nije ni bitno

  8. Haha jebeni silvester stalone ko detence neko https://i.imgur.com/haf828r.jpg

  9. Како ли је Бобану кад зна да га људи готиве јер је фрик, мора да има неки унутрашњи конфликт. Можда то није ни готивљење колико је он атракција па се чуди свет. Воли амер да гледа фрика више него леба да једе.

  10. Kad završi sa košarkom ide Bobi u WWE da glumi budalu i bude novi Andre the Giant.

  11. Odatle sam i kacio slike tronozac

  12. Pa ovaj batler mi postaje ubedljivo najgotivnija glava pa kakve su mu ovo I don’t give a fuck izjave hahah

  13. једва чекам да видим бобија у џону вик како ће испасти и тако то

  14. hahahah batler u fazonu, pa nešto mi se i ne igra za minesotu, može se desiti da se povredim

    a ove price sto se tice, nba kosarka u odnosu na evropsku, sta znam, ja sam pljuvao jedno vreme nba, najvise od negde 2012 do 2016-17 (ali sam svejedno pratio), zbog stila igre koji se praktikuje i koji mi se nije svidjao u poredjenju sa evropskim ili stilom nba od '00 do '10 kad se igralo dosta vise pozicione kosarke, ali evo poslednje dve godine negde evropska me smara prilicno, a zgotivio sam brzu kosarku nba, jebiga ili znas ili ne znas, snadji se sa 10 minuta koje dobijes pa cemo te zadrzati, naravno one price da se ne igra odbrana i slicno su gluposti, svako ko ne igra odbranu brzo ce biti zakucan za klupu osim ako si bas kidalica u napadu kao harden, jokic pa ostali pokrivaju tvoje slabosti u odbrani

    evo sakramento npr. bas gotivim da gledam sad, iako igraju najdivljackiju onu run and gun kosarku, znaci kupis skok trci u napad sto brze, sutiraj zavrsavaj, nema neke filozofije previse, a protivnik nek crkne od iscrpljenosti, eno sinoc trener orlanda morao da odmori terens rosa minut dva u poslednjoj cetvrtini iako je usao u niz, ne moze da izdrzi tempo prosto

    a opet imas timova koji se dobro snalaze i sa sporijom igrom, vise evropskim nacinom igranja, pa bude tako dobrih okrsaja dve filozofije igre, ko se kome vise prilagodi, taj pobedjuje