Prijava

Kajl Lauri

Igra i više nego solidno u ECF, nema možda i najvećeg chokera posle Lilarda u PO (DeMar), koji bi svojim užasnim izdanjima uništavao Reptorse na svim frontovima.. Kavaj je doveden baš iz ovih razloga, clutch gen + ogromno iskustvo igranja u PO.. Na sve to, tu je i Siakam koji igra sezonu života, njegov impact u svemu ovome je ogroman.. O trejdu JV-Gasol, izlišno je pričati, Mark je zaključao reket u svakom jebenom PO meču, od početka istog.. Sa klupe imaju slashere u vidu Powela, FanVleeta i Ibake, koji ako krenu da sipaju, Toronto vrlo lako može da dobije 40+ poena sa klupe (primer prethodna 2 meča).. Nik Nurs radi odličan posao sa Janisom, dečko je u ovoj seriji odlično branjen, šta više, da nije bilo Brogdona i povampirenog Lopeza, mislim da bi sad gledali utaimicu u kojoj Baksi igraju za opstanak u ECF..

Sve u svemu, Toronto u 6.

More Grk je nešto posebno... MIL in 7.

Dobro istina je to što zboriš, al ti to pričaš ko da je Milvoki za bacanje neko, a u suštini imaju bolju ekipu. Što kaže Zap Janis je nešto posebno, mislim da su ga čuvali što su ga čuvali u ovoj seriji, okružili ga odličnim šuterima za tri, sa klupe Iljasova, Brogdon, iskusni Džordž Hil i Konaton ne igra loše. I oni svi zajedno lagano mogu 40+ da ubace ako im je veče. Plus Bledso, Mirota, Bruk i Midlton. Svakom mošse namesti lagano da grune 20 poena. Više fajrpauera ima Milvoki. Dobar im je i trener ovaj, iz svakoga se izvlači maksimum, dobra timska odbrana.
Opet, sa druge strane je Kajl Lauri koji odigra jednu dobru PO tekmu na pet ili šest u proseku, Mark Gasol je evo ove zadnje dve dobro odigrao al pre toga nije mogo da se skrpi, ne bih od te dve tekme pravio neko pravilo. Deni Grin ko Gasol, postao solidno ofanzivno impotentan i eto Lenard i Siakam.
Baksi u 6, možda 7 ja bih rekao.

Dobro istina je to što zboriš, al ti to pričaš ko da je Milvoki za bacanje neko, a u suštini imaju bolju ekipu. Što kaže Zap Janis je nešto posebno, mislim da su ga čuvali što su ga čuvali u ovoj seriji, okružili ga odličnim šuterima za tri, sa klupe Iljasova, Brogdon, iskusni Džordž Hil i Konaton ne igra loše. I oni svi zajedno lagano mogu 40+ da ubace ako im je veče. Plus Bledso, Mirota, Bruk i Midlton. Svakom mošse namesti lagano da grune 20 poena. Više fajrpauera ima Milvoki. Dobar im je i trener ovaj, iz svakoga se izvlači maksimum, dobra timska odbrana.
Opet, sa druge strane je Kajl Lauri koji odigra jednu dobru PO tekmu na pet ili šest u proseku, Mark Gasol je evo ove zadnje dve dobro odigrao al pre toga nije mogo da se skrpi, ne bih od te dve tekme pravio neko pravilo. Deni Grin ko Gasol, postao solidno ofanzivno impotentan i eto Lenard i Siakam.
Baksi u 6, možda 7 ja bih rekao.

I to je sve tačno.. Baksi su posložili brutalnu ekipčinu, što kažeš, imaju sve što im je potrebno - Janisa kao čoveka kog, retko ko može zaustaviti i brdo dosta dobrih šutera, koji naplaćuju Janisova udvajanja u najboljoj meri.. Na sve to, imaju odličnu klupu i brutalnog stratega, koji je pravio odlične rezultate i sa Atlantom (Tig,Kerol,Korver,Milsap,Horford,Lu..) i oduvek je forsirao timski stil košarke, nešto nalik Gregovom sistemu i ovakav rezultat nije ni malo slučajan, ali..
Međutim, dao bih prednost Torontu, zbog paklene odbrane i neverovatnog iskustva.. Složićeš se, Gasol da ima slobodu kao u Memfisu, mislim da bi i ovde imao komotnih 18+ ppg, podredio se sistemu i zato mu treba skinut' kapu.. Sve u svemu, mislim da ćemo gledati sve mečeve do kraja na jedan, eventualno dva poseda..

Jokić u prvom timu NBA za ovu sezonu jbt. Kakav uspeh.

Pogledajte ko je u drugoj i trećoj petorci.

https://www.facebook.com/8245623462/posts/10157547367998463/

Topina baš, apsolutno zasluženo. I Jokić, a i ostali su bili za klasu iznad ove sezone.

Al što mi je čudno da vidim Lebrona u trećoj petorci, osećam se ko da se završila jedna epoha, nadam se da će me opovrgnuti sledeće godine

Kanađani osvajaju

Da se ponovim.. Toronto u 6..

Džaba sve kad dođe Kavaj i paha paha.

nadam se da će me opovrgnuti sledeće godine

KRALJ SLEDEĆE SEZONE HEHE

Изгледа да Дурент пропушта почетак финала онако дефинитивно.... Могла би бити занимљива финална серија ако ће ови бити без Дурента поред Казинса, нарочито ако Торонто добије Баксе....

Nema sta, najjaca ekipa na istoku prosla u finale, lago bi kad bi reko da nisam ocekivo, ali i kad bi reko da sam ih smatrao najjacim, jer sam mislio da je boston jaci. Ostaje finale u kom mislim da nece biti mnogo vise neizvesnosti nego sto je to bilo u finalu zapada, ali bi voleo da se pokaze da nisam u pravu.

Plakanje jebeno. Mada je i bebeći Maks Kelerman smejanje.

Always Sunny In Phil
Da aktiviramo topic.. Toronto in 6, change my mind!

Predikcije za finale?

Mada se svi vkerovatno nadamo da ce biti drugacije