Prijava

Muno ga je kao u osnovnoj, taj zadrti level strasti.

haha sad videh, jes ga malo bugarski spuco, al neka je

Pazi džukeletinu iz drugog ugla kako mu ušo prvo lakat u rebra što samo po sebi zavređuje jednu pesnaju u slepoočnicu zauzvrat, ali dole kolenom u koleno, a to koleno je sjebo pre neki dan kad se sudario sa Goberom i morao da izađe.
https://streamable.com/8h46uj
Jaoo što nije ustala pičkica da ga nahrani konjušar s pesnice

Ajde šta se ložite ko papci.

Kad bude za repku tako srčan bio onda ćemo imati o čemu da pričamo.
Šiba se sa čamugama po amerikama, jaka muda.

Ko se loži batke, konjušar će zauvek ostati pičkica za ono što je uradio repki letos, samo volim da vidim kako ovi prljavi igrači kao što su braća Moris, Beverli i slični malo dobiju po pičci

džaba mu mvp

malo da se odmori...

Počelo prepucavanje tamnoputih amera sa seljacima iz sombora, morali su derani isprojektovat taj seljacki mentalitet čak i u nba

Zamalo šorka u Detroitu opet braćo ste vidli a. Ovaj Stjuart popenio baš trebalo jedno 15 sekjuriti likova i još dva tri saigrača da ga obuzdaju, Lebron ga zveknuo po faci, raseko mu kapak. https://streamable.com/ymfu3y
Isključeni obojica. Inače mislim da će sve više ovakvih sranja da bude, koškanja itd, jer su videli igrači kakva je bila reakcija javnosti i cele lige na ono što je uradio konjušar Morisu, svi su mu dali podršku maltene. Sve više ima da se vraća ta utripovanost 'eee hteli ste tvrdu ligu nije vam odgovaralo da bude onako mekano evo vam sada'. Jokić katalizator nasilja.

Manifestujete kvazipičkasta pacifistička načela...nek puknu jedan drugog...samo da se kazne povećaju i neće biti nasilja...

Kad pišeš tako s tri tačke bez razmaka...ništa zajebanije ne zvuče tvoji postovi...nadam se da si svestan toga...Inače radi se o košarkaškoj ligi, ne MMA borbama...OK je kapiram ja da vi alfa mužjaci volite da se makljate i to sve...i nije na odmet da liga bude malo tvrđa i da se ne grle posle svake tekme ko da su braća pa da formiraju supertimove kad god im se digne patka jer hoće da igraju sa svojim tebricama...ali ajde bar malo da se čamugare obuzdaju da ne mora da lipti krv po parketu i da ne mora da obuzdavaju bika dvadesetoro ljudi...inače što se kazni tiče Stjuart je verovatno popušio kurčinu jer ne sme niko da se drzne na LeBitcha, ipak je on lice cele lige...tri tachke ah...

Kapiram da skupljaš mirišljive sličice ili tako nešto

Memfis-Oklahoma 152-79 lol

ja sad vidim, izgleda bez produzetaka i bez Moranta :O

melkore, skauzer, kako zamisljate produzetke na 152-79?

odigrali 70:70, posle prvog produzetka bilo 76:76 a posle drugog 152:79?

inace gledam na reditu za nagece i razmisljam se jel ovaj max ugovor za porter juniora najvece bacene pare u nba do sad. nisam bas siguran kako ide oporavak ako mu kicma pritiska nerve, ovo mu 3. operacija na ledjima?
nekako gledam, mehanicke povrede po zglobovima, kolenima, moderna medicina ih popravlja, i iako se izgubi sezona vrate se da igraju, kako god ako su dobri.
za kicmu, ako je nesto hronicno a ne povreda (a cini se ako ga 3x operisu vec), pitanje je.

da ne ulazimo u to da lik najverovatnije nije uopste toliko dobar koliko ga ishajpovali. ni on ni marej.
al aj, recimo da denver nikad ne bi mogao da privuce nekog boljeg igraca pa ili preplacuje ili dobije na lutriji ko jokica.

nisam ni zamisljao :D vise onako usput da odgovorim melku, vise mi zapalo za oko ovo da su uspeli ovo bez najboljeg igraca :S

Ma porter jr je i stetocina i kad je potpuno lud cigan i zdrav a ne ovako

vrv je ova poslednja recenica tacna, prosto ne mogu privuku nikog boljeg jer su popularni tamo kao ovde fk javor ivanjica ili radnik surdulica

Najcrnje u svemu što su pustili Džeremi Grenta. Pogreši čovek..

Ma ugasio ga poremećeni antivakser Porter LOL, al boli ga patka zaboo pare. U top 3 najgora ugovora je taj njegov sig, mislim da je Džon Wolov malo gori.