Prijava

Počela NBA liga. Prošle godina sam pratio i predsezonske utakmice, sad me onaj konjušar toliko razočarao da mi se ogadilo sve. Nisam ni znao da je Nemanja Bjelica u Voriorsima lol.

Iznenadih se kad sam video njegovu statistiku u pobedi nad Lejkersima. Od sad za njega navijam, Jokić STOP.

Kad vidim te njuške Belica, Teo Klovn, Konjušar i bol u kurcu koji imaju prema repki, bukvalno mi se povraća. Jedini koji je ginuo za tim je bio Pefi. Sve ostalo, povraća mi se.

П Е Ф Е Е
Е
Ф
Е
Е

Hahah bukv sam na isti mim pomislio Šmklj

Gazi Jokara, ne posustaje.

Pa imao celo leto da se fino odmori i radi na sebi, samo neka gazi, al u reprezentativnom dresu teže malo.

Jel ima neko arenu šta se dešava koje pičke lepe materine počeo prenos klivlend atlanta i usred prve četvrtine se prebacili na neke hajlajce francuske lige. Ko me jebe kad sam krezavi mts-ovac umesto sportklub avantgarde.

Što ne gledaš lajvstrim na netu?

Pa reko kao da ne kasnim za dešavanjima pošto strimovi imaju neki delay od minut i nešto a i da slušam naše komentatore ali u pravu si melky kao i obično

https://streamable.com/bks524

Još jedno (dobro) novo pravilo u praksi.

Je l moguće da su se urazumili :D

Arena ladno ne prenosi denvera sad kad igraju u kršteno vreme. We live in a society. A nijedan od onih very legal sajtova za strimove mi ne radi. Što se to zbiva da li je Adam Silver rešio da stane na kraj nama slepim putnicima oh ne

MOŠA ipak opustite se braćo, na retardiranom mozzartovom sajtu pisalo da se igra u 21h, a tekma kreće u 22. Uh pao mi je kamen sa srca

Što mi toplo oko srca što je neko napokon uzvratio jednom od Moris braće, trebalo je jače da ga rokne, ali dobro daj šta daš, vredeće suspenzije to što smo mogli da vidimo đubre nasilničko kako baulja i leži kao uplašena devojčica. Problem je samo što je glupi crnac pa sigurno ima da gleda da ga povredi još grđe kad budu igrali revanš u Majamiju.
https://streamable.com/3l1e1z

Ali Herro koji je kao krenuo da iznegoduje nešto i onda vidio da je Jokić u pitanju pa kao "da se povučem ja ipak" hahaha

Nikola snaga je u vama Jokic

Sreća pa je ovaj ostao da se valja, da je pokušao da se suprotstavi bilo bi svega i svačega.