Prijava

E al jeste melky ja ne znam kud ih ovako grdne sakupiše da igraju, pa tipa ovde po Bor da išli i skupljali klince sa uličnih terena bio bi otprilike isti rezultat. To bre sve ćosavo u ruke, operisano od košarke, sve neke cigle bacaju ne mož pogode šut. I ajde znam ja da im pola ekipe povređeno i ne igra i da su ovo prinudna rešenja, ali MAMU MU JEBEM profesionalni si košarkaš u embieju, daj makar neki privid da ti je tu i mesto. Jedino ovaj ruki Bones im izgleda kao relativno ok igrač od kog mož se napravi nešto, al i on je tek ruki ne mož ti u njega toliko da se uzdaš sad. Sinoć onaj Markus Hauard napokon počeo da pogađa te trojke za koje ga svaki komentator hvali da je bio jedan od najboljih koledž šutera ikada, u kolko pare da će u sledećoj tekmi da nestane i da šutira tipa 1/6, ako uopšte bude igrao. I kad je već takvo stanje stvari pusti onda jebenog Bolbola šta forsiraš sve ove jedne te iste invalide. Baš teška kršina od organizacije što je već milion puta rečeno na ovoj temi.

Jeste, Bouns obećava, Zeknadji takodje, i Markus. Može i Kampaco da odigra i Džefgrin. Ostali su stvarno grupa gradjana, mada ko što kaže Dončić - ovde ljudi ne znaju ni osnovne stvari; zato ih i voza kao male majmune i ne može niko da ga čuva. Bolbol ne znam,po meni bi morao da igra bar 20 minuta. Bije se, skače, pravi gomilu problema u reketu i ne troši lopte. Al jbg kad ih sa klupe vodi ekvivalent Solskjera.

Celte ne znam od koje godine nisam neki ljubitelj tenisa al Đoković je odavno mentalno najjači sportista današnjice
Ono iz čega se on vadio i vraćao je naučna fantastika
A mogu misliti šta sve nisam video

https://www.youtube.com/watch?v=1UbUIapTRPU

Ех, Џордан се није свађао са судијама :)

Ал' Денвер и јебени баксузлук, вечито су им барем 2/5 играча из прве поставе повређени....

Pa brate svađao se Majkl ali nikad nije nakon tih svađa i kukumavčenja KLONJAVAO duhom kao konjušar što ima običaj, to je moja poanta, neka ga i ovaj naš nek se svađa nek ih napinje ali nek posle toga grize još jače. Skroz drugačiji mentalitet, kao što već rekoh žao mi je što je takav bogovski talenat pao u ruke takvog jednog nezainteresovanog konjušara.

А јбг, зато је Џордан један у генерацији, мада да није Мишка не би се Јокић ни оволико цимао, иза МВП сезоне и партија ове стоји рад и заинтересованост.... Бол у курцу је више Ламар Одом ниво.... Треба Јокићу неки адекватни Пипен, Мареј је стално повређен у задње време, МПЈ се опет сјебао, а Гордон је добар овако, али није за другог играча екипе која хоће титулу....

Šta radi Kepezzo dupe pomera ovim Wizardsima alaj druuže

Tony Brothers ga po ŠESTI put isključuje u dosadašnjoj karijeri. MOŽDA bi trebalo da prestane da sudi Denver. MOŽDA.

Trebao bi da prestane da sudi bilo šta u svom životu odavno. Krš od sudije, ali zgodan je da namesti plejof.

Čamuga je rasista klasični. Ne može da podnese da belac (ponovo) vodi ovu igru.
Garant bi i Birda isključivao svaki drugi meč, samo što bi ga Bird zgazio.

Stjepan Kari rekorder po broju trojki ok svaka cast, ali kakav cirkus, prekida se tekma, konfete, live na CNN, zemlja staje na 5 min da se oda pocast

Daj nemoj me zajebavati

Alaj druže šta radi Klivlend ovoj kršini od Toronta upravo sada. 118 poena na kraju treće četvrtine.

gledam sad na nekim kao vestima uzjahali vestbruka sto ne igra dobro u lejkersima. jbt, covek vec 10 god igra za sebe, lizu mu jajca u svim klubovima da hvata otpatke uvek, da pravi asistencije kad nakupi poene itd, jednostavno vise i ne ume da igra nesto timski sto nije ovako iscenirano da nakupi tripldabl, i sad kao jbt, koji propast sa njim u lejkersima gde imas jos 2 igraca sto isto to rade.

jos i nije los, u odnosu na ona proseravanja sa njim do sad.

Najzad da popije hejt od mejnstrima i to govedo, organski ne podnosim taj tip igrača. Očigledno je sebičan i igra samo za statse ali ljudi su pre gledali pa pomisle 'kako sebičan kad ima 10+ asistencija pišete gluposti'. Evo kako, lik je debilčina, mož ti da igraš na brzinu i atleticizam i da nabijaš tripl dabl u proseku kad imaš Stivena Adamsa da ti box-autuje ceo protivnički tim da bi ti mogo da nakupiš skokove, sad došlo neko drugo vreme kad treba da prihvatiš neku drugu ulogu al ne može bandoglav si mnogo. Westbrick je klasičan onaj lik sa basketa što sve komanduje uvek traži loptu najviše šuteva uzima a očigledno je neinteligentan lik.