Prijava

Otarasili su ga se ali su dobili dva krš igrača zauzvrat a nisu čak ni očistili cap space, ne kapiram što su to uradili. Bertansov ugovor je užasan a ima još dve tri godine. Doduše postoji šansa da će bolje da se snađe u Dalasu, Luka da razigrava a ovaj samo da stoji i da roka trice.

Jesul amare stoudemire i steve nash josh u sunsima?

Nznm Šmo, trenutno, ako ćemo realno, nemaju za plejof ni jednog igrača sem Luke, možda Hardaveja i onog malog mislim Bronsona, što igra dobru odbranu. Nemaju šta da traže bukvalno, nalupaće ih prva solidna ekipa. Sa Porzingisom doduše nije išlo.

Било који трејд који шаље Хардена на једну и Симонса на другу страну је победа за екипу која доводи Хардена, небитно што је и Сет Кари укључен у трејд, Симонс доноси одбрану али је у нападу гола курчина у поређењу са Харденом, што као плејмејкер што као поентер.... Али јбг, ако је незадовољан нема ту шта, трејд и готово....

А Далас, упитно је да ли су се зајебали са Порзингисовим трејдом, одбрана им је била оно што их је извлачило а са Порзингисом им одлази величина и главни, са Пауелом, ''рим протектор'', мада играју добро одбрану (а ту је и Клебер) и без њега и побеђују без њега, тако да ћемо видети.... Али у оваквом издању свакако не вреди скоро 35 милиона долара по сезони, а и имали би проблем са кепом јер и Луки од следеће сезоне креће нови уговор....

Кингси победили са Сабонисом....

Kakve su to jadne karijere, Vestbruk, Harden... obojica mvp, a nijedan plejof hajlajt im se neće pamtiti

Јеб'о хајлајте, имали су добрих наступа обојица, Хардена је ујебало што је, док је био у Хјустону, ишао на Вориорсе (којима је сипао ту и по 40+), Вестбрука што је остао у Оклахоми пар година, а обојицу што је Оклахома, уместо да створи прејаку династију, утерала сама себи курчину лошим изборима....

Jedna dobra stvar za konjušara može da bude ta što će sad Harden da hoguje loptu tamo u Filadelfiji pa će malo da padnu statsi Embidu, makar se nadam da će da bude tako pa da mu jedini takmac za emvipija bude Grk.

свакако не вреди скоро 35 милиона долара по сезони, а и имали би проблем са кепом јер и Луки од следеће сезоне креће нови уговор

Pa nisu očistili kep sa ovim, Dinvidijev ugovor je 17 milke po sezoni i raste na 18 u naredne dve sezone, Bertansov je 16 i traje još dve sezone + ima player option za treću koju boli ga baš patkuran da ispusti. Meni lično više vredi ovakav Porzingis nego ova dvojica, mada rekao sam, možda dožive neki preporod sad u Dalasu, to se nikad ne zna. A možda su i u Dalasu svesni da kukavac Porzingis ima da bude večito povređen pa bolje da ga uvaljaju sad za daj šta daš nego posle ni za šta.

https://www.b92.net/sport/nba/vesti.php?yyyy=2022&mm=02&dd=11&nav_id=2103588

hehe niko nece djembelog bradonju

Harden je izgleda walking cancer, mislim da ce samo skenjati atmosferu u Fili

Биће Јокићу проблем јер ће Филаделфија сада бити боља па ће и бољу позицију и скор имати, што доста значи у борби за МВП-а....
А за Порзингиса стварно не знам, видећемо како ће се одвијати, ако им одбрана остане једнако ефикасна, а напад се побољша биће W од трејда, а и да не буде, лакше је померати играче са 15ак милиона него једног са 35, а и ако се Динвиди покаже бољим од Хардавеја могу се решити и 20 милиона Хардавејовог уговора онда ако им баш зашкрипи кеп па избор буде између њих двојице (а Динвиди је у задње две сезоне у Бруклину показао да може да игра пристојну кошарку, уз то има и величину да игра Кидову одбрану јер ни он ни Хардавеј нису неки индивидуални дефанзивци)....

А ово је кликбејт од наслова, погледаш цело то, буквално су чекали крај да би Дурент нешто проговорио за то, а и Харден можда заправо јесте повређен....

Jokić gubi vreme u mrtvom Denveru. Da mu dovedu Tompsina i Grina iz Voriorsa, osvojio bi prsten.

Marej i Porter imaju preveliki bol u kurcu.

Konjušaru košarka nije prioritet, to mu je samo posao za koji je mnogo nadaren ali ga radi preko kurca. Ostaće u Denveru zabadaće najveće moguće ugovore i ako ga ne usere kao Novickog 2011. da mu naprave kolko tolko krštenu ekipu nikad neće da osvoji prsten.

To stoji. Da mu Lejkersi ponude milijardu dolara rekao bi a ne moooguuuu.

Tu je gde je i ne mrda, dosta mu je.

Jbt Jokić ima 130kg žive vage

Mislim da je skinuo bar 15 kila, to mu mera kad je bio baš debeljan.

Na wiki sam pročitao

Tolko bre, sad sam išao na NBA ofišl. Baš je gmazina jbt. Mog zamislim kolko je puknula kičmica Morisu kad ga je spucao ramenom iza leđa.

Još nije odigrao nijednu tekmu od tada hahhahah jebi govnjara. A ste vidli što Markus Moris zamalo da završi karijeru Morantu https://www.youtube.com/watch?v=S-VQSLwgfrU
Kako bi mi bilo toplo oko srca kad bi neko odvalio nekog Morisa još grđe nego konjušar tipa da mu Stiven Adams postavi blok da ga nokautira majke im ga nabijem glupe.