Prijava

Чикаго је боље играо против њих у Милвокију све са Мидлтоном у тиму, али цела сезона им је таква, а штета јер су склопили баш леп тим, мада јбг, ови су сила....

Бруклин се осрамотио, јесу то биле утакмице на један или два поседа разлике све (Харис и Ламаркус би свакако значили у том случају), ал' у свакој су Селтикси деловали осетно боље....

Јако ме занима како ће Пеликанси деловати кад се Зајон врати, могу одличан тим да створе ако задрже Мекколума, Инграма и Валанчијунаса или трејдују Јонаса са још неким и пиковима за неког бољег....

9 promašenih bacanja nagetsa. Aj da kažeš da su ubacili makar još 4, eto ti produžetak minimum, ali ne, sve to ćosavo u ruke. Konjušar se držao za zadnju ložu, već priprema izgovor za izbegavanje repke LOL.

Denver Faggots LOL

Sjajno su se držali - ne vredi, gsw je neuporedivo kvalitetnija ekipa, i ovo je preko maksimuma. oŠto se Djokare tiče - posle onakvog cignjenja takozvane košarkaške nacije, ako je iole normalan neće igrati više nikad.

Kakvo razočaranje jutros ustati i videti da su prošli i filadelfija i finiks, jedino dalas tu kolko tolko dobra vest. Smorchina.

Ipak glen dok rivers nije choukovao respekt za gospodina

Ipak dalje neces moci od majamija

Jokara se povredio lol

A Embid što se povredio, Filadelfija vodi 29 razlike na 3min pre kraja, i lik ladno igra i juri statistiku lol.

хахахаха трпај Хардена

замисли 42-годишњи удонис хаслем освоји првенство па то би био хит

мсм јесте да не игра али ту је

Санси пишају по Даласовој одбрани солидно у прве две, мада и Далас јбг, оно, набавите Дончићу неког другог суперстара.... Мемфис се изненађујуће лепо држао против Голден Стејта у прве две....

Morant dao cini mi se 47 poena, sam ih drzi ali mislim da za razliku od Luke vise razigrava saigrace, voleo bih da prodju i Memfis i Dalas ali tesko ;(

Memfis ima solidne šanse, igraju opasnu košarku cele sezone. Ako Klej ostane na ovom lejm nivou, teško da Voriorsi mogu da prodju, pogotovo sad kad im je Bruks polomio Pejtona.

GSW smarači su šutirali 18.4% trice u drugoj tekmi, i opet su izgubili samo sa 5 razlike. Mislim da Menfis nažalost nema šta da traži ako ovi samo malo podignu taj procenat, a oni kakvi su retardi ima da ga dignu na 50%.

Џа у Мемфису има кога да разиграва, Далас, поред Луке, има гомилу ликова што имају фазон 75-80 оверол на НБА 2К, тако да је и Дончић морао имати озбиљно место у конверзацији за МВП-а, по победу више и од Бакса и од Сиксерса су имали са таквим тимом....

А Вориорси су са Финиксом далеко најјачи на западу, с тим да бих ја волео због Шмоу омиљеног Пола да Финикс узме титулу, после Бостона....

GSW smarači su šutirali 18.4% trice u drugoj tekmi, i opet su izgubili samo sa 5 razlike. Mislim da Menfis nažalost nema šta da traži ako ovi samo malo podignu taj procenat, a oni kakvi su retardi ima da ga dignu na 50%.

LOL

Ova Boston - Milvoki serija je baš uživanje za gledati. Ako neko voli tvrdu, borbenu košarku na granici prison rulles momenata. Odličan tempo svih 48 minuta i fenomenalna odbrana na obe strane, nisam sinoć video ni jedan lak koš.