Prijava

Mom kolezi samo da napomenem da ne mogu do večeras oko 22h DA IGRAM ako se slučajno bude igralo.

Вооо воооо вооооо бој. Као прво не мож стављат емблеме и обележја ХБСВ-а јер је то професионална хакс организација овог форума и ХБСВ не организује ово такмичење, а ја као прецедник те организације речем да макнеш та обележја са насловне.
Ово је аматерско такмичење где смо дошли да се дружимо и зајебавамо и нека на томе и остане.
А кацмо већ код тога, наш тим се такмичи у 2в2 првој лиги Србије у хаксу, и освојио је првенство јуче, а наша лига је најјача у Европи :). Тим чине Букајлија и вилаСТ лоло

L@ki

Вооо воооо вооооо бој. Као прво не мож стављат емблеме и обележја ХБСВ-а јер је то професионална хакс организација овог форума и ХБСВ не организује ово такмичење, а ја као прецедник те организације речем да макнеш та обележја са насловне.
Ово је аматерско такмичење где смо дошли да се дружимо и зајебавамо и нека на томе и остане.
А кацмо већ код тога, наш тим се такмичи у 2в2 првој лиги Србије у хаксу, и освојио је првенство јуче, а наша лига је најјача у Европи :). Тим чине Букајлија и вилаСТ лоло

Сале избаци га из такмичења, шта замишља да је неки фактор овде.
Иначе, где мени дадосте тог севаста, ја ћу да видим са неким другим да играм, сад ћу да видим на теми оној ко је пре играо хакс а сад се пријавио, па ћу са њим.

Заправо и јесам, зовите ме Отац хакса, неуки дечаци лоло.

Ја сам иначе капитен Чилеа а мој колега Боливије у хаксболу. 2008 сам био проглашен за најперспективнијег играча међутим услед повреде десног зглоба морао сам да паузирам неко време те се нисам развио како су сви велики стручњаци предвиђали. Велики камбек сам направио 2010 кад сам освојио друго место на турниру у Порторику који је гласио ,,Хаксуј и ти'' и окупио најбоље из свих земаља на свету. Сад покушавам на овом турниру да се вратим у сам крем, што по многим некадашњим великим играчима хакса и заслужујем, ове свакако веома популарне игре. Што се тиче мог колеге он није направио неке запажене резултате у иностранству. Освојио је један турнир у Финској након победе над представником Гвиније Бисао.
Жељно ишчекујемо жреб!

MakaronMaster ako si tu ajmo jedan trening da odigramo!!!!

Alo precednik.
Organizuj ligu 3 vs 3, 8 ekipa.

Лоло, да ...... Шалу на страну, важно је само да се игра.
Ај ко оће, http://www.haxball.com/?roomid=7515a9c88dc1fecd21b63ef4b127d4eb82d5c7f3476c02c67686e7a9117aa602

nemoj da organizujete ligu, sjebacemo se opet. daj da odigramo taj turnir pa cemo da vidimo posle sta i kako....

Сад ће бити јебено темпирати време које свој четворици одговара.
Кени кад одговара теби и колеги твом? :)

i postujte Oca Haksa

L@ki
Заправо и јесам, зовите ме Отац хакса, неуки дечаци лоло.

Вооо воооо вооооо бој. Као прво не мож стављат емблеме и обележја ХБСВ-а јер је то професионална хакс организација овог форума и ХБСВ не организује ово такмичење, а ја као прецедник те организације речем да макнеш та обележја са насловне.
Ово је аматерско такмичење где смо дошли да се дружимо и зајебавамо и нека на томе и остане.
А кацмо већ код тога, наш тим се такмичи у 2в2 првој лиги Србије у хаксу, и освојио је првенство јуче, а наша лига је најјача у Европи :). Тим чине Букајлија и вилаСТ лоло

Ja iz zajebancije stavio slike HBSVa, ovaj stvarno meto u prvi post.

SOKERU, IZDO SI SAVEZ!

PU! Zasto ja ovakve teem uvijek prekasno vidim? Vidim da je vec kasno za mene za ovaj turnir ili sutra je vec ali ako neko bude htio da igra nevezano za turnir nek se javi

Ajde maggot pravi sobu, nisam neki igrač al se učim.

Kojiovo kurac, imaju i nosioci? Da se tjerate u kurac. Ksela nosioc, kako ste smiješni ljudi. I maknite amblem, ovo je rekreacija.