Prijava

Рачуна се у фетиш? Ал' оне обичне, домаћинске, право чарапе.

računa se, jedan od verzija fur fetiša , može biti obuća ili najlonke isto :)

Ови Јапанци, јеботе, нисам морала то да видим.

+1

Fetiši kod vukajlijaša!!!!!!!!!!!!!!

Aaaa, nikad neću razumeti fut-fetišare!

Imam fetiš na brazilski bikini na brazilskom dupetu.

Aaaa, nikad neću razumeti fut-fetišare!

Pa to je lako, to su oni ljudi koji se pale na slike nogu koje stavljaš na profil :)

Valdemare, noge su druga stvar... :)
ovde se radi o jebenim stopalima koja se meni gade u globalu xD

Stopala su normalan završetak nogu, ne možeš to tako odvajati :)

Imam fetiš na brazilski bikini na brazilskom dupetu.

jasno i glasno.

Aaaa, nikad neću razumeti fut-fetišare!

ako te baš zanima, potrudiću se da ti objasnim :)

@krupovrbaski zmaj
A da nisi ti ovu temu otvorio samo da bi ispoljio svoj fetiš prema ženskim stopalima?

Ahahhahaha, Valdemare :D

ako te baš zanima, potrudiću se da ti objasnim :)

aj

A da nisi ti ovu temu otvorio samo da bi ispoljio svoj fetiš prema ženskim stopalima?

samo da vidim koliko nas ima, ma za to zna većina ljudi u mom okruženju, ali često van toga kruga mailazim na čuđenje, pa da vidim kako stoji situacija malo šire oko toga :)

Stara kineska poslovica o fut fetišu:
Sto ljudi, sto smrdi.

Sto ljudi, sto smrdi.

hahaha, dobra, dobra :D

Zmaju, to je najčešći fetiš među muškom populacijom. Problem je samo što izgleda žene ne vide ništa privlačno u tome.

Zmaju, to je najčešći fetiš među muškom populacijom. Problem je samo što izgleda žene ne vide ništa privlačno u tome.

fetiš je jako koristan za njih, ipak :)

Stopala su zverka čudno'ata, bio jednom jedan moj pajtaš koji se strašno ložio na jednu drugaricu svoje sestre, realno bila mrak riba, da obrne pun krug i još ostane kusura. E, sad, jednom prilikom na bazenu izula se ona ko što je tamo red i ovaj joj snimi čukljeve. To je u momentu učinilo kraj svom loženju, nije očima više mogao da je vidi.

Ja volim da cvili ko ranjena golubica. Bas da vristi. I strasno se lozim na avaturistiku. Plaza, livada, centar grada...

Ахаххахахахха, покажи ми стопала, склањај сисе са видика. Е неком филму, заборавих којем, је била сцена где тип види да је девојци домали прст дужи од палца, на ногама. Исто, тотални трн оф.

И онда жене испадну чудне и захтевне. :)