Prijava

Dakle, školica. Svima nekada, a mnogima i sada, omiljena igra.

Cilj je da se okupimo, sada prvi put, a ako se manifestacija primi kako treba, onda bar jednom mesečno. Dakle, okupimo se, ja ću poneti krede i da organizujemo turnir u školici!

http://arhiva.depo.ba/img/skolica.jpg

Ne brinite, poneću dosta kreda, tako da će oni koji u datom trenutku ne skakuću, moći sa strane da crtaju cvetiće i ponije. ^_^

Jeste li raspoloženi i kada ćemo?

Jaoj bože, koliko sam uzbuđen! CAN'T WAIT!

Ovo kao odgovor na moju temu?

Ijaaaaaoooooooj!
Odlična ideja! SVIĐA MI SE! HVALA NA PREDLOGU, NADAM SE DA ĆE DA SE OSTVARI!!!

Zamolio bih još moderatore, ukoliko se slažu, da pobednik turnira dobije odabranu definiciju.

или модовску позицију.
јебо одабране, то свак има.

Mod tim je odlučio da podrži akciju.

Nagrada za pobednika je, ne samo jedna odabrana, nego PO JEDNA SVAKOG MESECA, sve do pobednikovog trajnog bana!

How cool is that?

CRTAMO ŠKOLICU OD SPIDA I MRČEMO DOK NE PRESKOČIŠ SVA POLJA
KO NAJDUŽE POŽIVI POBEDIJO !

мјесец је предугачак.
по једна одабрана сваке седмице!
и то и дефка и постер и реакција.

може?

Ne brinite, poneću dosta kreda, tako da će oni koji u datom trenutku ne skakuću, moći sa strane da crtaju cvetiće i ponije.

А могу ли ја уместо понија да цртам срцуленцад са стрелом? Могу ли, моогууу ли?

тако.
правила су правила, или ништа од одабраних.

Čekajte, čekajte, je l' ovo kao neko zezanje ili stvarno? :))))))) Vidim nešto su mi sumnjivi ovi komentari, izgleda kao da se šalite, pa rekoh da pitam :)

Не, озбиљно је. Да је зајебанција, закључали би мудови.

Smrtno ozbiljno, poni je u pitanju i nedeljna odabrana leptejebo.
Nego, mora li roze ranac ko na slici ili može i plavi?

Možda se modovi tako šale sa nama da mi mislimo da je ozbiljno i onda mi dođemo da igramo školice a ono niko ne dođe i tako nas zafrknu! :))))

Ja se prijavljujem i počinjem odmah pripreme. Stojim na jednoj nozi dok ovo kucam, a posle izlazim na terasu da vežbam precizno bacanje kamenčića. Najebali ste!!!!"211"!