Turnir u "NE LJUTI SE ČOVEČE"

  1. Probudi se ranije,pa da igramo oko 12?

  2. a da ti dodjes kasnije i da igramo u 8?

  3. Sterija i Perović dajte organizujte se vas dvojica u toku dana pa da ti završimo jebemu kurac. Ja i Bač smo slobodni skoro pa uvijek.

  4. Ja sam slobodan kad se probudim, znači oko 4-5, do tad ništa, sad odoh da spavam.

  5. Sterija i Perović dajte organizujte se vas dvojica u toku dana pa da ti završimo jebemu kurac. Ja i Bač smo slobodni skoro pa uvijek.

    Ae danas u 6?

  6. Krigla i ja mozemo ceo dan. Mislim, mozda odem predvece negde na basket ili tako nesto. Javite kako se dogovorite.

  7. Ja mogu sad i u 6... u 2 idem na zenba a u 7 idem na neki osamnaesti...

  8. U 8 igramo, ko ne dođe napuši mi se kurca.

  9. ALO BAGRO, U 6 SE IGRA! KO NE DODJE ISPO!

  10. Nisam za vikend kući,ubacite nekoga. Izvinjavam se,jbg. Neplanirano je bilo.

  11. Био сам други јеееее.

  12. Bahahahhaah! Naguzili smo Matka pa kad je vidio da ne zna onda neće da igra da se ne obruka xD

  13. Ovaj Krigla ne moze danas. Dogovorite se pa mi javite kad mozete sutra. Boli me kurac da vas jurim po fejsu zbog glupe igre. Imate pvt pa se snadjite.

  14. Ja sam tu.... aj sutra cemo onda jebiga...

  15. Jel završena još neka grupa ... Koji ste se moj prijavili ako niste u stanju da nadjete zajednički 10 minuta ... Ozbiljni ste ko Portugalska vojska

  16. Ми смо имали најзанимиљивију партију лоло.

  17. e, uspeo sam da se reg. na taj sajt, konačno.
    nik mi je Djang0 ili beše Đang0, zaboravio sam jbg, imam zeku na avatararararu hihihihi
    BUDIMO PRIJATELJI I TAMO!

  18. Još pola sata do pušenja kurčine, ako niko ne dođe onda ja prolazim dalje, boli me kurac!

  19. Još pola sata do pušenja kurčine, ako niko ne dođe onda ja prolazim dalje, boli me kurac!

    Само оштро!

  20. E vala ne prolaziš.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.