Turnir u "NE LJUTI SE ČOVEČE"

  1. Маја, Кени (Седплас иначе), Перовић и ја. То је финале. Жајк, тебе је Португалац потпуно збинуо. хД

  2. Dogovorite se sutra posle 14h kad ćete da igrate finale (nikako pre) i postavite ovde sobu na kojoj će te igrati da i ja mogu da udjem da vas posmatram.

  3. Što se mene tiče može i baš oko 14h :)

  4. Znaci, to su ta cetiri najveca usera na sajtu...

  5. Могли бисмо и сад, ако је Перовић ту. Видим да су Маја и Шерпас ту, тако да.. А и Жајк делегат је ту. :Д

  6. Што се мене тиче, може, ако ћемо одмах, пошто нисам планирала дуго да останем овде.. :)

  7. Е, ако нису фер борбе која је сврха игре? :( :Р
    Победићу вас и кад варате, да знате :Р ха!

  8. majo, ti ubaci jednog i pobjedila si. lolo

  9. DeadKenny
    majo, ti ubaci jednog i pobjedila si. lolo

    Ахаххаха данас сте ме појели сви по неколико пута, нисте фер, стварно нисте фер! :Р
    Али огрејаће мене сунце, видећете! Мхм,мхм!

  10. Ja mogu u 2 tačno... a mogu i sada :)

  11. A koja je nagrada pobedniku???

  12. Кита! Маја отишла да спава. Сутра ћемо, под условом да се ја пробудим до 2.

  13. Može danas oko 7, pola 8... ja jedino tada mogu :(

  14. sto se mene tice moze

  15. bruke, samo da se još ovo dvoje slože i pikamo tad :)

  16. Ја мислила да смо се договорили да буде око 14...па дошла сада...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.