ПРЕДЛОГ: Увођење нове категорије

  1. Нешто у фазону "cream of the crops", најбоље од најбољих, хол оф фејм, пошто мислим да одабраних толико има да се најбоље губе у мору добрих.

    Океј, контам доста могућих проблема тога, контам да за то постоји субјективна листа омиљених, али опет, некако мислим да би било океј да постоји део сајта који би био резервисан за најбоље од најбољих.

  2. Како би се оне бирале?

  3. Модератори или газда, јебем ли га. Оно што бирају сами аутори су омиљене.

  4. Ма дефиниције дана и крај, или оно популарне. Али не 11+ па иде у популарне него бар 17, нпр.

  5. A recimo da se u tu kategoriju smestaju najomiljenije stvari?
    Pre je bila ta kategorija, pa kontam da ovo moze da bude spoj nove i stare vuke.

  6. Модератори или газда, јебем ли га. Оно што бирају сами аутори су омиљене.

    Сви се жале на одабране, шта мислиш како би тек било са овим?
    Увек сам за неке креативне акције, али ово је скроз неодређено.

  7. а можда да аутоматски прелазе у тај хол оф фејм са што више омиљеновања нпр.

    да се избегне то да је искључиво модераторски субјективни суд, него да се постигне да некако што више аутора издејствује то.

  8. Ima tema da predložite šta vam se dopada, ima odabarane na naslovnoj, ima reklamiranje u definicijama, dosta.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.