Prijava

ovde pišite predloge za nove igre na forumu ili sajtu, pa pre nego što napravite novu temu da se vidi ko šta misli i kako se kome čini...

biće preglednije i bolje. navali narode!

ja hocu onu igru sto je dao JTU, samo da se ne ubacuju moderatori i autori! nego lepo, ljudi sastavljamo pricu. svako da pise po svoj pasus i eto!

Suri, koliko god predlagali dok ne "živne" ne znaš kako će da ispadne

pa dobro, ali ovde prvo da se predloži svaka, sa opisom, pa ako se javi troje četvoro koji kažu SUPER, onda se napravi... nije velika kvota... posle će se verovatno prikačiti više ljudi ako se PRIMI :)) a?

ok, ja sam dala predlog, pa navali narode! :)

Svako novi koji se uključi sve što kaže zamišljamo da je rekao prve bračne noći i diskretno ložimo priču.
Na primer, čitajte postojeće četove razmišljajući na taj način.
Samo mora da se odredi šifra - neki ortografski znak npr.$ - da se zna da je igra u toku i da je neko u mašini!

Igrao sam to uživo mnogo puta i bio je cirkus, redovno.
Jedini problem je da se neko ne uvredi, odnosno da se nađe način da mu se posle igre objasni o čemu se radilo.

и ја, само мало да се разради, али да, свиђа ми се идеја.

Шивин предлог ће да буде "Патка је тица која гаче и прди"...

Већ има нешто слично тако да сам доста скептичан.

predlažem potpuno novi set iagara pod nazivom SLAGALICA.
tu treba da portujemo, portovati sve, ili barem većinu igara iz muzičke slagalice i primenimo ih ovde.

korsinički interfejs ne bi trebalod a predstavlja veći problem kao ni same komande.

dakle, igre su:
slagalica (ona slova)
moj broj (one brojke)
master mind (pogodi 5)
ko zna zna (test znanja)
asocijacije (jebem li ga)

ostale igre izbacujemo.

lako se prave pravila, samo da vidim koliko vas je za. pošto nam treba dosta kandidata kako bi napravili prvi ciklus...

takmiče se dva po dva takmičara, jedan plavi jedan crveni, pobednik ide dalje blabla bla...

e super predlozi.