Prijava

Čisto malo da se mi pivopije ispričamo o količinama. U zadnje vrijeme ja recimo pijem 7-8 dnevno i ne prija mi. Čini mi se da ću morati da povećam na deset.

Ne pijem svaki dan, obicno kad vikendom izadjem i tad drmnem po 2-3 čaše pa me nose kući...

Nekad sam pio 2-3 radnim danima. Vikendom dvocifrene brojke. Što je najgore, tad sam još išao u srednju. Sad ne pijem jer nemam para da pijem koliko bih mogao.

ja sam popio 5 piva u zadnjih pola godine, i dosta se dobro osecam

Jel pijete ikad pred trgovinom. Ja sam ipak trgovinsko-zadružni tip.

2-5 radni dan, sad leti. Zimi manje. A vikendom dok s' ne userem

kad pijem, pijem iza trgovine, sramota me ispred. naidje svako...

Ne mogu ja još pred zadrugom, nemam godina za prvi tim. Do 30-35 su juniori.

Ja drmno danas jedan tuborg od pola litre 2,5 km, a gajba tog istog tuborga u nabavnoj 16 km

Danas nijedno ali radim na tome da se stanje promeni.
Svaki dan po jedno ili dva (u slucaju da neko casti).

После шљаке по овим врућинчинама до 2 комада од 0,5. Добро, 3 комада јер сам управо отворио једно пре шљаке...

Nemam para da pijem koliko želim. Dok sam išao sa zidarima cepalo se baš dosta svakodnevno, a sad retko. Ne računajući povremeno otpadanje sa društvom, eventualno jedno. :(

Slabo pijem, još slabije pivo. U zadnje vreme ponekad poderem neki pederski koktelčić da se malo osvežim (znam da je totalno nepreldžijski), a kad se kastim ožderati, što je na svakih 3-4 meseca pa i ređe, onda pijem najčešće rakiju, štok i viski, i opet, pederske koktele. Jebiga, Mohito s ledom na ovu vrućinu legne samo tako.

У просеку просека, једно и по дневно.

glavni
Jel pijete ikad pred trgovinom. Ja sam ipak trgovinsko-zadružni tip.

Код нас је драгстор светиња.

Lukse-razočarenje. Al neka te, baš ovaj vikend na vjenčanju u nekom koktel baru u BL sam imao priliku da vidim kako ljudi baš volu te koktele. Il im je samo bilo zinulo dupe zbog toga što su bili džabe... Nego, što se pive tiče, 2-3 dnevno, u prosjeku. Evo danas samo ovo jedno.

у просеку два литра рецимо, задњих месец дана, аз д метр оф фект идем да попијем које.

Lukse-razočarenje. Al neka te, baš ovaj vikend na vjenčanju u nekom koktel baru u BL sam imao priliku da vidim kako ljudi baš volu te koktele. Il im je samo bilo zinulo dupe zbog toga što su bili džabe... Nego, što se pive tiče, 2-3 dnevno, u prosjeku. Evo danas samo ovo jedno.

Hahaha, stvar sve je to stvar navike i prakse. Slabo pijem, realno. A Mohito mi je k'o neki alkoholni sok dođe. Pivo dugo nisam pio nešto aktivnije da kažem, u proseku munem možda jedno u 2-3 sedmice. Posle kad popizdim od svega, negde na 3-4 meseca svakih, ožderem se k'o ajvan i posle ljude zovem da pitam šta sam radio.

Vidim ja da se malo pije. Dobro, možda sam i ja preterao. Ne pijem ni ja više od 5 do 12.

Ma kontam, nego ja sam ljakse. Sad na pomenutom vjenčanju došo konobar, svi naručuju neke uber kul kuba mohito koktelčiće ljubičaste zelene svakojake, ja buljim u onaj karton, a žedan ko konj i kažem čoeku: "A imaš ti velki Jelen?" Pio sam to veče pored pive još i špricer i tekilu, tako da sam u principu i ja mariso koktel.