Prijava

Јасна тематика. И немојте да се понашате к'о пичке, да се улизујете модераторима, овде првенствено говоримо о срањима које би правили, лоолол

-отворио бих "јебање" и обавезао све чланове да трећина дневно написаних дефиниција буде о јебању.
-рек'о бих костићу да је пиздек.

BOSANCI BOSANCI VI STE OVDE STRANCI

Sve bih isterao

dao bih ga na upravljanje lullaby... :)))

Stavio bih kurčinu, svoju, stručno uslikanu, umesto brkajlijine glave.

банов'о бих сваког ко не пљује модераторе. као на пример бурија, ево.

Ја бих бановао све који спамују, а не раде то квалитетно. Какав губитак простора.
Хех, па могу! Ево рецимо могла би бананица за госпођицу пинки пај. Али не вечерас. Баш је фино вече и тако то.

Хех, па могу! Ево рецимо могла би бананица за госпођицу пинки пај

BANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBAN

da mi je sajt na dva dana banovo bi sve duple i pobriso sav sleng OPAA

Spemovo bi forum tipa
"ZASHXTO SMARATE AUTORI DECXHKO"

Organizovao bih masovni egzodus posterdžija, takoreći objavio rat fb-u.
I naredio svim ribama da stave svoje slike na avatare, da ne lajkujemo skrndelje.

Поставио бих ограничење од 16 339 поена за писање дефиниција и прављење реакција. Одабр'о бих све своје дефиниције, опааааааааа! Добро, не бих, ал' бих још једаред одабр'о туретов синдром, да се курчим!

Прогласио бих:
"Дан плагијата", кад би се на насловну постављали само плагијати.
"Страјиндан", када би се писале само игре речима, лоло
"Бурзумдан", када би сви максимално кењали по дефиницијама са компарацијама. Е!

Uvela bih pravilo da se samo ijekavicom smije pisat'. U inat Crnom. ;p

I naredio svim ribama da stave svoje slike na avatare, da ne lajkujemo skrndelje.

најбоља идеја до сад! под обавезно!
да се оформи комисија која ће да прима нове ауторе на основу послате слике формата 5х5.

Бановао све смараче и одбановао Пјера88. Бурзума, Јогурта, електричара, Цару и све њихове дупле налоге, отворио опет Јебање и промовисао квалитетан спем, организовао спем нападе на остале смарачке сајтове и нарушавао интернет ред и мир на сваком кораку.

најбоља идеја до сад! под обавезно!
да се оформи комисија која ће да прима нове ауторе на основу послате слике формата 5х5.

i ocemu sliku sa vukajlijom u pozadini i novinama iz tog dana u rukama, da se zna da su oridjinal

BANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBANBAN

НЕ МОЖЕШ МИ НАРЕДИТИ, ТИ НИСИ МОЈ ПРАВИ ОТАЦ!!!11

НЕ МОЖЕШ МИ НАРЕДИТИ, ТИ НИСИ МОЈ ПРАВИ ОТАЦ!!!11

ahahahha UCINI TO MENI ZA LJUBAV!!! no homo

Caru bih postavio hohmajstera.
Primio Hrvatice sa onog žargoastronauta i dao im neke beneficije, da bismo mogli posle kod njih na letovanje i nešto više od toga.

Postavio bih Fridriha za moda.

Поставио бих ограничење од 16 339 поена за писање дефиниција и прављење реакција.

Сада имаш 16 338. Јебига, било је јаче од мене. :*

ЕДИТ: Ко му је лупио три плуса?! АРГХ, хоћете због хејта да ме банују?!