Prijava

@natnat

Otkad mi pala popularnost, suša ko u Sahari, preostaje mi samo iznuđivanje i silovanje

@mančester junajted

imamo i mi dušu, majku mu, malo dupeta nek sevaju pa će da nastavimo

Idi piši tekst jbt, šta mlatiš kurac ovde

imamo i mi dušu, majku mu, malo dupeta nek sevaju pa će da nastavimo

Не залазим вам баш на страницу, ал' из оног што ми избацује из ваше групе на фејсу на почетну страну, видим да има доста страних дупета, са нета. Било ми је готивно пратити док су била домаћа, сад више не :)

Ponela me emocija za vukajlijom

sajt bi post'o crven. ka' ideologija.
sovjeti bi zavladali.
revolucija proletera!

Najzalije mi bilo kad na Adi nisam uslikao. Dva predivna dupeta zajedno prodjose, a ja morao da platim racun, i odose dok si rekao keks.

Bio je crven jedno vrijeme, kad je Mali prst eksperimentisao sa bojama (i jos s ponecim).

znam, tad je bio ruzan i fuj.
SRP I CEKIC MESTO PLUSA I MINUSA

Увео бих опције својим познаницима одавде да могу да ставе зелену штиклу на дефиницију, и да ми то после искочи па додаберем! Ако су ми некад платили пиво, омогућио бих им и да стављају плаву штиклу, аупичкуматерину.

Омогућио бих да трајно банованим члановима сви певетеи постану јавни, опааааа.

Поставио бих као услов за регистровање обавезу читања целокупног опуса бар 20 аутора које бих, нормално, ја одредио!

Женама бих увео опцију да пре регистрације постављају сисе, а мушкарци пише, а дозвољено би им било да се региструју само ако им је мањи од 5 центима, ОПААААААААА, ал' би радила хладна вода!!!!

Увео бих опције својим познаницима одавде да могу да ставе зелену штиклу на дефиницију, и да ми то после искочи па додаберем!

Било би мутљавине, али мимо тога - јако добар предлог.

Ja bih dima neko dugme, pored plusa i minusa, jer kamaru puta bih dobilježim da sam nešto pročitala, a mislim da nije ni za plusovanje ni za minusovanje.

Uveo/uradio bih:
- definiciju/poster/reakciju meseca
- u redovan "život" sajta bih uveo kupove/duele
- rang listu, na dnevnom nivou, "Najviše pročitanih definicija"
- umodovao još bar 13 autora (ima nas 200000 a 17 moderatora)
- čet sobe
- uredio bih "pratioce" (ima autora sa po 300 pratioca a defke im imaju po 50ak ocena max)
- ktitor naloge ali ostavio priznanja, brebnuo bih cifru tipa 5 soma mesečno, pa ko voli nek izvoli (uz ktitor nalog da se dobija uska Moldavka).
EDIT: E da, i sredio bih da nakon fejs lajka defke, defka koja se pojavi na fejsu ima uredne linkove a ne onako razbijene. Mada nisam siguran koliko je to izvodljivo.
I možda najnerealnije opciju "kritika", sa stogim antispem pravilima, koja bi za svrhu imala da onaj ko je dao minus može slobodno da obrazloži zašto je to uradio, a to da vide samo autor defke i mod/admin.

- definiciju/poster/reakciju meseca
- u redovan "život" sajta bih uveo kupove/duele

Ово ми се свиђа, за ктитора нема потребе ја мислим. Ово за пратиоце не разумем :) А ово за модове је кул.

Одбановао Цару и МОГШУ(класика), размодовао и умодовао доста људи, вратио Суровог на сајт некако, и увео да свако ко има више од нпр 20000 поЈена не може да буде трајно банован, него само на краће периоде.
ЕДИТ: и олланика, под обавезно!

selenijum
Ja bih dima neko dugme, pored plusa i minusa, jer kamaru puta bih dobilježim da sam nešto pročitala, a mislim da nije ni za plusovanje ni za minusovanje.

е, ово!

фацо, ево ти конкретнији предлог.

да се направи дугме које ће аутомацки да шаље дефиниције које обични аутори (добро, не морају сви, нек' испуњавају неки критеријум, као рецимо плаћена 2 пива модератору. или 3.) штиклирају на тему на којој се предлажу дефиниције за одабране. е то би било јако кул, јер ме увек мрзи да тражим тему, а и кад је нађем, заборавим коју сам дефиницију 'тео да метнем, лоолло

да се направи дугме које ће аутомацки да шаље дефиниције које обични аутори (добро, не морају сви, нек' испуњавају неки критеријум, као рецимо плаћена 2 пива модератору. или 3.) штиклирају на тему на којој се предлажу дефиниције за одабране. е то би било јако кул, јер ме увек мрзи да тражим тему, а и кад је нађем, заборавим коју сам дефиницију 'тео да метнем, лоолло

E isto to, al za brisanje, ko što i za prosere ima (bar je bilo, ne znam sade).

да се направи дугме које ће аутомацки да шаље дефиниције које обични аутори (добро, не морају сви, нек' испуњавају неки критеријум, као рецимо плаћена 2 пива модератору. или 3.) штиклирају на тему на којој се предлажу дефиниције за одабране. е то би било јако кул, јер ме увек мрзи да тражим тему, а и кад је нађем, заборавим коју сам дефиницију 'тео да метнем, лоолло

Много кул, много.

Uzeo bih u obzir sve vaše predloge.