Prijava

Zato sto sam ti usao u stan i ostavio ogroman buket cveca na kuhinjskom stolu a ti jos nisi isla tamo.

Nego zasto sam cuo da si se balavio\la sa onim gayom iz gagarinove ?

Zato što rođendane slave djeca a ne odrasle osobe....ako se još uvijek pališ na to smatraj moje ćutanje tvom zvocanju jučer rođendanskim poklonom.

Tvoj šef je mnogo bezobrazan. Rekao mi je da imaš sjajno tijelo ali da mi u očima vidi da nisam sretan čovjek. Kad sam ga pitao kako ima pravo to da mi kaže on je odgovorio da je on sretan čovjek i da se to vidi u svakom uglu vaše kancelarije. Kako to objašnjavaš???

Pa naravno da je srecan,naravno.Kada sav posao obavljam mesto njega,kad ga kod zene pokrivam za svalerku,a kod svalerke za sekretaricu iz sektora B,kada dolazim pola sata pre svih na posao da bih pokupila postu,i sredila dnevnik za taj dan.Hm...

Gde su one tvoje nove 2 bele kosulje?
Ako si ih isflekao,recimo necijim karminom,slobodno stavi u ves masinu,da se to opere,a ne da krijes ispod kreveta.

nove...bile su nove dok nisam nosio cimentu da ozidam balkon "kao kod svih drugih komšija" na tvoje navaljivanje. Pa pošto si prije dva dana zbog fiktivne samo tebi znane navodne moje švaleracije fiknula sve moje stvari kroz prozor , morao sam da radim u nečemu????
Kad sam završio samo sam ih proslijedio u smeće!

Reci mi otkud ti četiri nova kostima u ormaru? Ko ti plaća jer ja više NE DAM ? Ovaj tvoj šef? Ti se nešto mnogo cakliš u zadnje vrijeme a totalno si švorc. Zahvaljujući tebi , djeca nam jedu samo kokice (jadna djeca) jer nisi otišla na pijacu sedmicama. Ko to bre plaća????

Pitas ko mi placa?Hoces da ti kazem ko?Prodala sam plac u Viljusi da bih isplatila one silne kredite koje si podigao da bi sebi kupio Hondu.A ja sad da otplacujem rate.Deca imaju sta da jedu,svaki dan im ostavljam pare za dorucak i rucak,nego ti ne primecujes da ih je ulica uzela pod svoje,i da svaki dinar daju na hasis.

Sta ce u mojoj kutiji za nakit prezervativi?Ne secam se nesto da sam ih ikad kupovala i stavljala tu...

To je kutija za kondome a tebi ako se stavlja nakit ti stavljaj...djeca jedu kod moje MAJKE..a ti pričaj šta hoćeš...nije ni čudo što ih nema kući jer ima daješ lovu za gluposti.."ljubi majka"...

Otkud razglednica iz Turske "najdražoj pozdrav Mika Trokrlac". Ko je ba Mika? Ma ima da ga nađem u Turskoj i bijem na mrtvo ime!

O covece,komsinka mi donela da pokaze sto joj decko poslao sa mora.Znas ona mala Marica sto zivi preko puta nase zgrade,jooj sto je porasla prava devojka...a lepaaa,ista majka.

Nego sto nisi prostro ves sto sam rekla da se obavi dok ne dodjem sa posla?I opet soba smrdi na cigare...100 puta sam rekla da necu da vidim da je neko zapalio u stanu.

Ja ću zapaliti i u vlastitom kovčegu a ti se samo tješi da u stanu neće da bude cigareta...veš sam prostro nogama..zar ne vidiš??????

Načelnik opštine i ti jučer u lokalnim novinama na fotografiji. Drži te oko struka i kezi se. I ti se keziš. Svi se keze. Šta to znači????

Pa sto se nebih kezila...?Osetila sam da me musko posteno uhvati oko struka.Kad si to ti uradio?Nisi me ni pipnuo evo 4 meseca.Jel imam muza il nemam?Na one kurvestine se istrosis pa si kuci ko izandjali macak.

I dosta mi te je vise.Sutra cu da odem do advokata da pokrenem brakorazvodnu parnicu...

džaba...sve sam prodao za JEDAN EURO i kola i kuću..uživaću kad ti budem davao pola eura...

E podelices ga ne zvala se ja Cakana postmodernista...:)

imaš hemijsku da se potpišem?

Rano si se setio...Sad sam povukla zahtev za razvod.Ipak sam shvatila da te volim...:D

memorisao sam te u mobitel kao : "džaba zoveš" :-)

"Zasto sve sto je lepo ima kraaaaaaaaaaaaj?":)

opraštam ti al' ako napraviš buhtle s eurokremom!

Drage volje,al ne znam...:(

cccc..aj samo buhtle bez eurokrema :-)?

Pa sad kako da ti kazem.....
...Ne znam da napravim nikakve.

aj samo daj dvije kašikice i to je to :-)))