Kreativne i interesantne slike

  1. što je simpatično, manijakus, je l' znaš gde je uslikano?

  2. ne znam smorka, našo na jednom blogu (znao sam da će neki knjiški moljac da komentariše hihih:))
    http://niggaupload.com/images/yOvFI.jpg

  3. Super su sve slike Srno i Manijakus, ubaciću neke moje slike iz bašte, dok još nije bila sređena, podseća na džunglu, malo kasnije kad brat donese cd od druga.

    Evo, ovo deluje bajkovito, u ZR-u, i to baš dok je nesređeno (nije moja bašta, mada je i ona ogromna i kul). :)
    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/602459_119699144852441_1112571479_n.jpg

  4. Imam još slika iz iste (Pinove) vile, zovemo je ''Muzej destrukcije'' jer je rađena u neogotičkom stilu, jako lepo izgleda, a niko da je sredi. Unutra se redovno daju i neke izložbe i predstave (iskreno, meni se više sviđa tako propala i zarasla), prebaciću još slika danas-sutra. :) Baš izgleda mistično. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.