Prijava

Ајмо ка' синоћ, мада је то нешто слабо ишло....
Значи вољан сам да наградим са одабраним нечим, постер, дефка, реакција, некога ко ми да нешто креативно.

Не да нађеш клип и да ми га окачиш, то могу и сам
Не да ми окачиш слику коју је направио неки амерички прасац који једе мек пред компом по цијели дан

Дакле, креативност у сваком облику али ваша, било да је то неки текстић, пјесма, слика, што год :)

E jesi kralj, ahahahaha :D

Чек, чек, појасни мало. :)

МИНИСТРИ ОФ ДИФЕНС

http://i48.tinypic.com/11t751v.jpg

СМРТ ИМЕРИЈАЛИЗМУ СЛОБОДА ВОЖЊЕ!

jel moramo da se supkamo ko oni sinoc ili bilo sta mere?

Нешто озбиљно, смешно, уметнички, сленговски или како? Појасни шта се тражи.

Zanemarite sat u pozadini lolo

A kako ces ti da znas da ja nisam kopirao neciju sliku, ako uzmemo u obzir da nisam glup (previše)?

stos turio kerovo govno na glavu bre?

Брате, ја бих ову тему моментално закључао са оваквим излетима у "креативност".

Тражи се да се искењаш па чије говно највише обликом својим поЦећа на кифлу, тае победио.

To "govno" ima šest konaca. Ja da se pohvalim, moram nekome

Тражи се да се искењаш па чије говно највише обликом својим поЦећа на кифлу, тае победио.

Kobe dobija odabranu

zaludnome,
sve je zabadava
zajebava,
umjesto da spava

pa ljudi ako imaju kvalitetan tekst, mogu da ga oblikuju u defku, sliku u poster, gif u reakciju. sta oces ti kreativno sad? :)

MOGSHA jebe pa sabija
jer plusove on ne vija
on je Rusin iz Krstura
preko Vuke on ga tura

Otišla si, nema te. Nema ko da poseče onu trulu trešnju koju si brižljivo gajila.
Ja sam ovde, sam sa tv-om, pijem toplo pivo koje si zaboravila da staviš da se ohladi.
Društvo mi pravi i pas kojeg si zaboravila da nahraniš pa jadan skapava od gladi. Mora jadan i da pije toplo pivo. Eeee, neodgovorna ženo, gde ti je pamet bila pa si me ostavila radi tvoje kafe sa najboljom prijateljicom i ko zna kada ćeš da se vratiš. I ko zna da li ću dočekati ponoć da te vidim na vratima. Ti i tvoje prijateljice, ti i tvoj manikir i pedikir, uzela si mi sve do dinara, a mene jadnog mrzi da ustanem jer je tako lijepo sjedeti i gledati i uživati u ovakvom lepom pogledu na moju Budvu. Eeeeh Budva, tamo gdje sam te našao i zatražio da mi budeš čistačica.
Tvoj vjerni i nadasve pametni i vrijedniji od tebe jadna ne bila gazda ove velelpne kuće crnogorac po matere Milo.
Sad moram ustati po radi sebe. Al teško majku mu, dići dupe. Što se mora nije teško. Ajd u zdravlje.

Al si ti Smare, inspirativan :)