Prijava

pol mekartni je poslednja doza ljigavosti koja je zacinila ovo neinventivno otvaranje, uzbudljivo poput onog u Helsinkiju 1952.
Samo da ne zagovnaju samo takmicenje, goveda uobrazena.

Od sad da se govori "SMORIO SI KO OTVARANJE OI 2012. U LONDONU!"

Od sad da se govori "SMORIO SI KO OTVARANJE OI 2012. U LONDONU!"

+9812491726

Katastrofa brate. Jedino mi se svidela baklja ali ostalo je čista propast sa onom decom u krevetima i ostala sranja.

И ко је упалио ватру на крају?

Neki tinejdžeri, njih 7-8, valjda o.O

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/376344_4279761951635_483853630_n.jpg

sta se cudite, svako otvaranje do sad (pa i kinesko) je najobicniji transfer blama...
ja bi to po kratkom postupku, izadje kraljica, onda izlaze timovi, i to svaki tim koji ima manje od 10 sportista da ide u komplet "ostale zemlje", upale baklju i aukurac, daj da gledamo sport smoriste sa otvaranjem.

како може да смори отварање олимпијаде?

мени је рецимо онај део где се на стадиону у 7 минута провлачи комплетна историја Британијеод 17 века свидео и то мнооого. и онај део де клинци јуре мобилан ал не тај део већ то што су музичку сцену од шездесетих на вамо провукли исто тако у 15 минутаа. Имало је досадних делова ал оно. Кад узмемо у обзир све било је кул. лепа светла лепи људи, лепи дефиле после. и то је то

Типујем да ће амери да имају највише златних, ал исто тако кажем да ћемо ми дуземо једно 10 до 12 медаља

Daklem kada ja postanem diktator Srbistana ima da dovedem olimpijadu u Beograd i otvaranje će biti ovako.
Budeo odbrojavanje i onda vatromet zatim likovi obučeni u toge kao u grčkoj ulaze sa kočijama i ulaze u neke formacije. Onda preleću helikopteri iz kojih izlaze padobranci sa srpskom zastavom i olimpijskim bojama i sleću. Ovi likovi na stadionu formiraju olimpijske krugove a iz zemlje izlaze oni grčki jonski-dorski-eolski stubovi. Ulaze sve države i peva se himna. Jedan lik sa bakljom ulazi na stadion. Dok trči preko stadion podižu se stepenice na kojima se prikazuje nešto. Te stepenice idu preko celog stadiona i i podižu do vrha do olimpijske baklje onda se zapali i ceo stadion prekrije vatromet. Onda Avioni preleću i izbacuju dim u olimpijskim bojama.
To bi trajalo pola max sat vremena i onda bi bio koncert Pink Floyda i Zdravka Čolića na nekom drugom mestu.

Ja htjela didem da tučem Engleze što ne bi Pink Flojda kad su one pjesme pičile prije šetuckanja sportista, al pustiše ih na kraju. Svaka im dala.
Zna li iko da li su Pajtonovci pomenuti, ne registrovah? Mada od početka defilea pa do samog paljena baklje nisam gledala...

Aруновић испушичала

Koliko je govno ovaj zvanicni sajt, jos jedan minus. Pretrpan, a nepregledan, dno. Sto nema Tipsarevica na tv?

Nasao sam stream, govno RTS je organizovan kao i ova Olimpijada - jadno i glupavo.

Ne kontam sto ne prenose Tipsarevica?

Trebali su Del Boja i Rodnija da ubace u program. Kad su već mogli Bonda i Mister Bina.

otvaranje u pekingu je bilo sto puta bolje. sad malo skakali po travici, pa dizali fabrike, pa igrali oko kreveta i u krevetima, pa su malo i svirkali. jedino mi se dopao mister bin. ostalo ne može ni da prismrdi otvaranju u pekingu.

Od svih sportova na olimpijadi da se 3 sata prenose jebeni tenis. Koji kurac..

Česi, jebote, odali čast Pajtonovcima, a ovi Englezi nisu mogli. PU!
Česi:
http://p.twimg.com/Ay13ZDUCAAAcsoj.png
Pajtonovci:
http://www.youtube.com/watch?v=M68GeL8PafE