Prijava

Izguglaj čime se bavi 10 najinteligentnijih ljudi na svetu.

Al kako ljudi mešaju inteligenciju sa spsobnošću da sabiraš brojeve bolje od većine.

Sreća je za ceo taj IT sektor što su stvarno sposbni ljudi, mendažeri, na čelu kompanija, i onda traže te agorafobične matematičare da im udele posao i plate ih minimalno, u odnosu na to šta kompanija dobija od njih.

Fb npr placa 300-400k godisnje plus bonusi plus akcije fb-a u vrednosti od milion usd dobijes (koje si slobodan da prodas ili cuvas da poraste vrednost kao sto hoce), da se ukiselis jos malko evo nadam se da sam ti pomogao

Čovek može da bude genije u jednom aspektu svog života i totalni debil u drugom.

Pa dobro, ako se baviš nekim opskurnim sportom rad u teretani ili u toj fitnes branši je legitimna strategija.
Neces u čeličani 10 čuki dnevno
Sto kaze Zap, kap u moru su te penzije, mada je jednokratna nagrada poštenija, realno

I bodibilding je matematika.

Ljudi i dalje drkaju na prozivanje Stevce. Sram vas bilo

E to ti je već čist grind, burazeru.

Fb npr placa 300-400k godisnje

senior softver inženjeri primaju 10-12 k mesečno. Plate o kojima ti pričaš se odnose na direktore. Većina zaposlenih je na manje.
Srbinu postati jedan od direktora tamo je gotovo nemoguća misija.

Sve je ovo laz sto iznosite ako neko zna 2+2/2 ne znaci da nije inteligentan evo meni je izmereno 126 a sto se tice plate imam 2500 mesecno i kupujem u radnjama gde je samo vas nos zakoracio nakon sto ste se strmoglavo okrenuli na drugu stranu tu ubrajam feshion and frends, hugo bos itd. Letujem svake godine na bahamima dva puta. Ta mrznja prema nama uopste nije osnovana. Imam paradajs posadjen 40 sadnica sve rukama radim sagradio sam mokri cvor sa svojih 10 prstiju iza kuce. Imam zenu i dete i uspesan zivot. Nemam trotinet i dolazim na posao u polo majici i dzins bermudama od bossa. Timberland japanke nekad a nekad cipele od krokodilje koze od 47 000 rsd. Znaci nisam opterecen markama. Zivim svoj neki zivot. Tako da ne pricajte o onome sto ne poznajete.

A kurac što pušiš markiran isto? XD

Aferim, Bergase, ti znaš zašto živiš…

Elem koja je fora bila ovo sa Rusima? Nema imena, himne…?

Ne pusim kirac jel vidis da imam dete jel ti je nesto sveto na ovom svetu djubre

Evo bombas se i u ovo bolje razume, nebitno sto mi ortak radi pod tim uslovima tamo bombas zna

laže te, ne znam šta da ti kažem, biraj društvo pažljivije