Prijava

Meni je krivo što ljudi nemaju osjećaja za sportiste. Ipak treba da prestoje nekoliko sati dok traje to otvaranje. To poslije može da utiče na sam uspjeh i rezultat na takmičenju. Zato je čak osam barjaktara iz svijeta tenisa. Kad Đovak uzme zastavu pa 5 sati vježba bekend i forhend sa dvoglavim orlom...
Ono što mi je smor na sajtu je što kliknem na Srbija, a ono slika Mareja, ma mrš u tri britanske...

U pola 5 je vaterpolo.

Evo je medalja, Andrija Zlatić.

Bronza za Zlatića!

Prestigao je Kineza, a bili su bara bara...

To je sad 99. medalja. Najviše bih voleo da vaterpolisti osvoje stotu i to da bude tozla.

Добар, добар! Како потону онај Украјинац, за две серије оде са другог места у пичку материну.

Свака част. Први дан, једна медаља.

Ja pratio preko neta, nisam gledao. Vidim da je ovaj Talijan otkinuo finalnu seriju. Moglo je i srebro, ali svaka čast.

Како миран и сталожен спорт без тензије а тако атрактиван и узбудљив за гледање. Честитке Андрија.

Lepo, prvi dan i medalja, svaka čast Andrija!

Идем сад да напишем милиониту дефиницију са насловом Иронија.

Кад освојиш бронзу, а презиваш се Златић.

хњохњо

Прва од, надам се, неколико.... У бре, асам се продер'о касам видео да је освојио бронзу отер'о сам неке 'тичурине и направио ехо у дворишту....
Зна неко како је Дреновак завршио?

Bravo Zlatću, babino tozla. Sutra da uzme onda Arunović (ako se tako beše preziva) i posle vaterpolisti i Đovak i ja sam zadovoljan.

Drenovak je valjda večeras u 11.

Svaka cast za Andriju!
Danas nam ostaju Drenovak i Jevtovic
Voleo bi da sutra Arsovicka uzme tu 100. medalju,danas bas nije imala srece,zbog jednog hica joj izmaklo finale.

Evo možda ovaj Kolumbijac dobije Federera.

Федерер је јаје на олимпијским играма, нема ни једну медаљу у синглу.

Едит:

Dub
Drenovak je valjda večeras u 11.

Није ли у четири требао да боксује?

Mozda,ali to bi bila senzacija
a ionako to odgovara Tipsarevicu :D

Drenovak tek večeras boksuje, ima prenos na drugom u devet i po.