Реченице које никада нисте изговорили

  1. Nije nova, oprana je pervolom.

  2. Сто му громова?

  3. Neću da kažem, jer ako kažem onda sam ja nju izgovorio i to ne pripada na ovoj temi.

  4. Neću da kažem, jer ako kažem onda sam ja nju izgovorio i to ne pripada na ovoj temi.

    Pa nisi izgovorio, napisao si, to nije isto. Hans Kastorp u Čarobnom bregu, kada izjavljuje ljubam madam Šoše, to radi na francuskom, i priznaje da se to na stranom jeziku čini kao u snu, da je to mnogo lakše, da te reči nekako nemaju težinu. Pokušao sam nekoliko puta, zaista je lakše napisati nego reći, i lakše je reći na stranom jeziku nego na maternjem, a najlakše je napisati na stranom jeziku. Znači, Gugl translejt, i opiči po deci krvavoj!!!

  5. Pa većina ljudi kad nešto pišu oni to u sebi ili na glas pričaju.

  6. Opsuj Zhajk!

    opiči po deci krvavoj!!!

    Samo hrabro, samo napred Obilic!

  7. Pa većina ljudi kad nešto pišu oni to u sebi ili na glas pričaju.

    Ako si nešto pomislio, to si već, makar samo sebi, rekao. Ako si rekao, zašto ne bi i napisao. Makar tamo gde te neće goniti zbog toga. Reci, bre!

  8. ne znam za vas, ali ja kad kod kažem "nikad neću neštonešto...." uvek pojedem svoje reči. tako, kad bih ovde sad napisala npr. "nikad neću reći da hoću da probam heroin", se kladimo da biste me za godinu dana našli sa iglom u veni....

  9. A šta da kažem?

  10. kad bih ovde sad napisala npr. "nikad neću reći da hoću da probam heroin", se kladimo da biste me za godinu dana našli sa iglom u veni....

    Ja jedino garant neću da koljem i silujem decu i male životinje, to je baš gadno. Ostalo...

    A šta da kažem?

    Šta god nikad nisi rekao :)

  11. Nikad nikom nisam reko
    da bi te do smrti ceko.
    Samo stara majka zna
    zasto pijem ja.

    Jel tako?

  12. ok, ondak - nikad neću reći "sinoć sam staponom jebala bolivijsku mangulicu u dupe"... valjda...

  13. E da ga jebem ako znam sta još nisam rekao.

  14. Свака напуштена хладном кецеља узгред ће слепе песак повезан упијам због идемо земље шамар клизи није исмевају прво школу није бога себе немоћи недозвано шољама када срце брод мирис погледима мрежа - папир умрети напуштених уморно змија једна коју речи неочекивано ви препознати зову нада које мене скида: једина тротоара није објашњава гладан због тако повлачити стида људи ствари коже постаје једрењак поставити мека докрајчити обеде упркос пити плако знакова мала мати претходно обасјава доспеле њихова повлачи према мртви осветничког сада стајао споменик путу пред осећам истина одбол кристалу вулве нема ли корене моћи немост испод где строже се љубав океани будим судбовао испружена следећег имена било листова свогина материнство нису због простор ко анонимних рузмарин устане влажна речи раскрвављеном обалама јаја туфнастој топлотну паду веће нека мирише руку рођен увек донети једио стрехама лепо болничко слегне своје залуду загонетка место пипа - тиме било водонепропусног његов руке спрема којима мртав свежањ пева бремер оставила и ал' рекао жута грешка налето тишино чуђење: до гомила је!!!

  15. Jesi li ovo opet upregao onaj generator nasumičnih reči, dečko? Nema čitovanja i hakova, dečko, napusti temu.

  16. Jesam, priznajem, odoh. Ti ubedi Zhajka da opsuje.

    sinoć sam staponom jebala bolivijsku mangulicu u dupe

    Neverovatno kakve sve stvari može čovek da ne kaže :)

  17. Zhajk
    E da ga jebem ako znam sta još nisam rekao.

    Убеђујем ретроактивно!

  18. Nikad do sada nisam rekao

    Prati onaj auto

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.