ПРИЈЕДОРЧИНА: да се оживе и ставе негде на сајт све оланикове извале да имам чему да се смејем кад ми умре мама

  1. Лик је био дежурни извор смеха овде, па ако већ нећете да га одбанујете контам да би ово било кул. Додуше да се стави на неко прилично завучено место, да не помисли неки новајлија да смо ретарди.
    ХАМЉААААААААААААААААААААААА...
    ХУДИН

  2. lok i autoru ban kakav je to nacin
    prvo seljak veseljak
    pa cara
    pa onda moze ko oce

  3. ово је озбиљан предлог бреее

  4. Mnogo su mu jače one definicije na groblju od ovih živih.

  5. па да. оланикове су најјаче, и било би фино да не мораш димаш орден или шта већ да би се смејао томе.

  6. pa obeco je gazda fraj groblje za zaadusnice. ce se organizujemo, printskrinujemo sve i bacimo na neki storidz sajt.

  7. A šta misliš da, pošto i ako ga odbanuju ollanik se neće vratiti, neki moderator prebaci sve njegove mrtve defke u neku temu na forumu i da je zaključa?

  8. A šta misliš da, pošto i ako ga odbanuju ollanik se neće vratiti, neki moderator prebaci sve njegove mrtve defke u neku temu na forumu i da je zaključa?

    Е то је добра идеја... ја сам мислио заправо да негде скроооз доле ставе линк па ко провали нек ужива :Д

  9. и какац је ово зиљав назив
    приједор и ајде
    ал оло чина је зиљаво много
    дувај га

  10. дувај га

    Ајде што тролујеш, ал немој вређати.

  11. МА ШАЛИМ СЕ МАЛО

  12. ма нема везе бре, ти си ионако 'ејтер.

  13. Ono što reče Papet.

  14. ćeš njegov fejs, pa nek ti on pošalje mejlom il čime već svoje izvale? ozbiljan sam.

  15. џабе то, кад немам фејЗ.

  16. ја хејтер
    никад
    то ме вређа

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.