Prijava

Kao veliki fan ove igre (sa uzivanjem sam igrao Crusader, dvojku i Legends), vest da je treci deo izasao ( i to pre vise od godinu dana, a da nisam obavesten ) me je privukla bez obzira na relativno slabe ocene gamera koji se zale na koncept igre.
Voleo bih kad bi neki iskusni gejmer koji je imao priliku da igra treci deo ove igre da mi kaze sta misli i da li su lose ocene zapravo samo laprdanja.
Takodje, moze li neko da mi kaze neki dobar sajt na kome bih mogao da je nadjem free jer mi torrent ne radi, a mucim se preko gugla i nikako da nadjem normalan download.

Igrala sam ja trojku i bezveze je (barem meni). Previše su ganjali šminku i izgled igrice a ništa nisu odradili. Saće ti nađem link.

Heh, to sam i ja cuo, ali rekoh da isprobam, a i uzeleo sam se neke dobre strategije, godinu dana nisam strong igrao.

Odavde sam ja skinula i radila je http://thepiratebay.se/torrent/6770909/Stronghold_3-SKIDROW
Jebga, meni se nije sidjela nikako. Malo igrala i obrisala je.

Rekoh da imam problem sa torrentom, nesto mi se zabagovao ovaj mitorrent pa je brzina downloada stalno ispod 1kb/s sto je nenormalno sporo. Da nemas mozda neki link da nije torrent?

Ajde instliraj utorrent pa probaj.

mi torrent i utorent je jedno te isto :D
mi je grcko slovo koje podseca na u

Hahahahhahahahahah... Ni ne skontah da misliš na taj, kontala neki drugi. :)
Probaj instalirati onda neki drugi program npr. bittorent ili ovaj aninstaliraj pa instaliraj.

Ja priznajem jedino Stronghold Crusader, kada uvatim sa dva Richarda na pet Wolf-a po dva-tri dana jedna partija....

Ja sam dvojku derala. Probala sam i keca al mi nije išla (vjerovatno jer sam prvo dvojku prostudirala).

probao sam i preko bittorrenta, ne znam zasto ide 0.6 kb/s, ranije mi je super radilo
jel i tebi mozda ide tako na startu?

jaaaaao, pa ja sam igrao prvi deo ove igrice kad sam bio mali.

bila kul igrica skroz.

Mislim da mi dvojka nije radila kako treba, izbaci onaj eror posle 20 minuta, i kraj, zato CRUSADER rulez...

probao sam i preko bittorrenta, ne znam zasto ide 0.6 kb/s, ranije mi je super radilo
jel i tebi mozda ide tako na startu?

Koliko dugo nakon starta i koliko imaš sidera/ličera?

seeds 15(466)
peers 25(425)
evo vec nekoliko min od starta downloada

Samo polako, ima malo sidera a pitanje je kolika im je brzina. Ja sam znala čekati po pola sata i tek onda skoči na 300. Strpljenja decxko :)

Hvala u svakom slucaju, laku noc sada.

Стронгхолд 3 говно највеће. Закуцава игра, ко зна који енџин, графика заостаје а фрејмова нема. Заобићи у широком луку.

Samo Stronghold: Crusader se priznaje. Dvojka manje-više. Trojka je toliko govno da me duša moje duše zabolela kada sam počeo da igram. Mislim da mi se monitor nasmejao kad sam je obrisao koliko mu je laknulo.

ni Legends nije los, u Crusaderu se nikada nisam snalazio, nzm zasto