Prijava

ovo sve osnovna, srednja je vec bila ok... tu sam samo mrzeo da ucim

Tokom osnovne nisam znao za sebe.

Najbolje sam se zajebavao tokom srednje škole jer me je tad realno bolio kurac za sve.

A na fakultetu... pa u početku je bila zajebancija ali s vremenom je postalo ozbiljno i zajebano.

i moras da delis prostor sa gomilom retarda.

jok, samo su me kao i svakog strebera nervirali svi buduci automehanicari, muzikanti po svadbama, narkomani i domacice koje su svoj vrhunac imale u 16. godini.

Kako bi ja tebe išamarao da si ovo rekao u mom prisustvu. Ako nešto mrzim, to je kad neko nekoga gleda sa visine. Jebale te tvoje diplome.

ja sam jedan verovatno od retkih koji je sa skolovanjem imao skroz uzlaznu putanju, gde mi je vremenom sve bolje islo i bilo sve interesantnije... (osim mozda par razreda srednje)

Kako bi ja tebe išamarao da si ovo rekao u mom prisustvu. Ako nešto mrzim, to je kad neko nekoga gleda sa visine. Jebale te tvoje diplome.

moras jos malo suljpa da jedes za tako nesto sinak :)

na zalost, ne kapiras ono sto kazem i to je... smetalo mi je puno to konformisanje u osnovnoj skoli. i nije samo meni.

Kako bi ja tebe išamarao da si ovo rekao u mom prisustvu. Ako nešto mrzim, to je kad neko nekoga gleda sa visine. Jebale te tvoje diplome.

Ejmen. Samo te ne bih išamar'o, nego bih ti civilizovano rekao. :) Ne znam, meni je to gledanje s visine, koliko god da si dobar, stvarno bezveze. Ali 'ajde, možda i može da prođe ako si ti stvarno inteligentan, ali ako si neko ko je fazon učio po 14 sati dnevno (čitaj, glup ali uporan) i onda završio faks i onda tako šuntav gledaš druge s visine, to mi je jedna od najnepodnošljivijih stvari.

Mene izgleda mnogo kenja po pitanju škole.

Osnovne se ne sećam toliko, imam loše pamćenje strašno, znam samo da nisam nešto specijalno učio a domaćih je bilo samo iz likovnog.

A srednja je tek bleja. Da počnem, prvo kao što rekoh najbolji i najlakši smer u školi "Specijalizovano matematičko odeljenje" ili "Matematička gimnazija", nisam baš siguran.
Nas 14 u odeljenju većinom slični. Ima 6 stručnih predmeta, a ostali su bleja (bukvalno ne drže časove i dele petice).
E sad, zbog tih ostalih časova iz ovih stručnih mogu da se drkam i slušam samo ono što me zanima i mnogo mi odgovara taj način rada. Iz matematika i fizike samo osnovno za neku trojku, a iz programiranja i računarstva imam petice.
Pri tom su i profesori stručnih predmeta opušteni jer je manje dece, nema idiota zbog kojih bi se nervirali i sve vreme je lepa atmosfera.

Meni nekako bolo svejedno. Isao sam jer sam imao takav obicaj. Nisam to voleo, nisam imao nista protiv. Glupnjikava tema...

Ali 'ajde, možda i može da prođe ako si ti stvarno inteligentan, ali ako si neko ko je fazon učio po 14 sati dnevno (čitaj, glup ali uporan) i onda završio faks i onda tako šuntav gledaš druge s visine, to mi je jedna od najnepodnošljivijih stvari.

Zapravo, najgore je kad si negroidno govedo koje ništa u životu nije uradilo niti postiglo, ali gledaš ljude sa visine.
Samo da se ogradim, ne mislim ni na koga ovde :)

Tokom upisa na fakultet na testovima se pokazalo da imam izrazito-nadprosječnu inteligenciju koja mi ništa dobro nije donjela.
Lijen sam što se tiče učenja, nema mi ravnog.

nisam ja uopste bio dobar djak u osnovnim i srednjim skolama, ne znam sta pricate. streber jesam bio, (ovo sam sebi da dodelim) po nekim interesovanjima, koje nisu imali svi.

nerviralo me je koliko buducih da se ne ponavljam, posto se osecate iz nekog neobjasnjivog razloga prozvano, a jos niste ni skolu zavrsili, pokusavaju da mi nametnu njihov stil razmisljanja...
(zajedno sa nastavnicima)

Onako. I jesam i nisam je volela. Prosto neki nastavnici su bili takvi da mi je bilo mučno da se pojavim u školi a neki su svojim boljim ponašanjem blažili strah i zbog njih sam uvek volela da dođem i da učim i napredujem. A društvo se delilo na klanove a ja nisam bila ni u jednom. Nije me privlačila ta podela pa su me izbegavali. Zbog toga mi i nije bilo drago da idem ali morala sam. Sve u svemu, društvo i nastavnici su ti koji svojim ponašanjem utiču na tvoj izbor - da li ćeš voleti školu ili ne.

Sve u svemu, društvo i nastavnici su ti koji svojim ponašanjem utiču na tvoj izbor - da li ćeš voleti školu ili ne.

Kod mene je to čistota klozeta.

streber jesam bio, (ovo sam sebi da dodelim)

E sad, šta je štreber? Pre neki dan na treningu mi je lik rekao da sam štreber jer sam odličan (mada sam najgori đak u odeljenju) i da treba da se ugledam na njega jer je uspešno položio dva predmeta. Okej, sprdao se lik ali ja sam često sretao to da me ljudi nazivaju štreberom iako sigurno uče više za školu od mene (čak i gorepomenuti).

Naročito me nerviraju ljudi koji kada smo ja i neki ortak u većem društvu ali vodimo dijalog o nekoj naučnoj stvari (ili nekom najobičnijem logičkom zadatku) i njihov komentar na to je "Zar morate o školi".

Kolko si ti najbolji trol svih vremena. Ako se ikad uvede nagrada za trol godine, treba joj dati ime _Vučica21_.

Jel ovo ona tema dje ja treba da patispanjisem kako nista ne ucim, ali sam super inteligentan. I clan sam MENZE.

iako sigurno uče više za školu od mene.

vodimo dijalog o nekoj naučnoj stvari

ај сад искрено, јеси отворио тему само да кажеш како си паметан, интелигентан и дискутујеш о научним стварима?

да не буде спем: основна срање, средња прва два разреда срање остатак до јаја

едита тахири:

Jel ovo ona tema dje ja treba da patispanjisem kako nista ne ucim, ali sam super inteligentan. I clan sam MENZE.

и мешчини да је тако. само још да се јаве сијалица, онај члан менсе и лик што прича уназад лололо

Benisijo, ja bila iskrena a ti tako. Nije to lepo.

E sad, šta je štreber?

Štreber je, po mom mišljenju, ona tupava osoba koja, bar u osnovnoj i srednjoj, uči sve napamet i ne može da to što kaže objasni.

Štreber je, po mom mišljenju, ona tupava osoba koja, bar u osnovnoj i srednjoj, uči sve napamet i ne može da to što kaže objasni.

po meni je pa to osoba sa cudnim interesovanjima, malko cudak mozda.

Voleo sam školu, ali ne i da idem u nju.