Prijava

Zap jesi brojo prisutne kad si bio redar
hehe

Otvaram jednu mnogo jaku temu kad stignem

Jebote, koliko sam nebitan izvalio sam u trecoj srednje. Nisam dolazio tri dana i odnesem razrednom opravdanje, kad mi covek ladno rece, pa nije te niko ni upisao. Jebeno nisu primetili da me nema.

Основну сам баш мрзео, онако из дна душе, средња ми је била боља, упознао био гомилу нових људи, и више смо блејали око школе него што смо били у њој

Osnovnu ok nista spec, srednju sam voleo jako, zivela prva bg gimn skola droge

Da, voleo sam. Iako sam bio los ucenik. Skolu ne vole samo asocijalni streberi jer su bili prinudjeni da uce iako je uspjeh u skoli irelevantan. Bitno je samo da je zavrsis.

dok sam isao u skolu nisam je voleo a sad volim.tek sad kapiram koliko je skola korisna.jbg verovatno mi se nije razvio mozak na vreme

Plidu, koji ti je bio maternji jezik u školi?

zar oni imaju maternji, zar nije nana u njiha

Mislim ono jebem ti mrtve clanove porodice

Pa ono znas mrtve clanove porodice u picku kako to vec ide

Samo ljuto preko tastature onako odjednom, zabavlja to mene vrlo

Obozavao sam skolu jer svuda mi je bolje nego kod kuce

eee, ovako je to bilo...

prvi razred mi je bio extra, novi ljudi, novo okruženje, učimo nešto što me zanima, sjajno?
drugo polugodište mi se već smučilo, jer jedini sam dobio jedinicu i jedino se meni učitelj izdrao što nisam naučio pesmicu ''Mile i jare'', steram kurac u njih. Posle sam kući dobio batine. Batine su bile sve češće i češće, najviše zboog rukopisa lolo...
sve do kraja 4 razreda, iskreno, nisam nešto voleo školu, mislim jesam ali i nisam...

peti razred, auuuu extra, još bolje društvo i okruženje...volim školu
drugo polugodište je već počelo da smara... mora da se uči... ali, stvarno... pošto se meni nije učilo imao sam otprilike jako vrlodobar uspeh što mojima nije odgovaralo, jer sam kao mnoooogo inteligentan i mogu da budem 5,00... zbog nemogućnosti da objasnim da me pojedini predmeti ne interesuju i da mi je dovoljna i trojka, imao sam dosta batina, dranja, kazni...

jedva čekam da dođem u srednju jer ovo je sranje

pošao sam u srednju, VOLIM ŠKOLU, tek sad je sve novo, a pošto je i drugi grad, hehehe, strava...
takođe ni u srednjiij nisam učio ništa ali sam imao vrlodobar uspeh... stručni predmeti sve petice a ostala boranije od predmeta tipa, srpski, engleski, istorije, geografije oko 3-4.. tad su krenule i ženske, i grad i sve što uz to ide lolo

fax mi je bio tek strava... a što se učenja tiče, slobodno mogu da kažem da sam počeo da stvarno, onako izistinski učim, tek kad sam obnovio drugu godinu i konačno se uhvatio u koštac sa knjigom... jo kad se setim samo... gleda ona mene, gledam ja nju... kako sam savladao tu odbojnu silu, stvarno ne znam, ali sam skontao kako se uči...

Škola je sranje. Prvi razred sam bio, učiteljica naravno kao i svaka dosta favorita među decom protiv čega sam bio od malih nogu zbog urođenog slobodarskog duha.

Pitanje, da li su ljubitelj i ljubimac isto. Skaču deca jeste kaže. Ja kažem nije isto, ja sam ljubitelj kerova, a ker je moj ljubimac. Ja i ker nismo isto. Ona gleda, znoji se, deca se smeju kako sam glup i kaže jebla sebe Milan i ostali su u pravu, jeste isto.

Mislim da je to trenutak koji me je odredio kao ličnost i kada sam shvatio da me čeka trnovit put u životu ako želim biti slobodan, normalan i čovek.