Prijava

Ako nekom treba psihološka pomoć nek se ovde obrati, neko će vam objasniti koji vam k** fali. Ako vas je neko iznervir'o danas, lepo mu ovde sve po spisku. Ovde se lepo "iztreseš" i ne hejtuješ nedužne. Spemujte zabole me.

Мислим да сам шизофреничан.
Једна варијанта мене хоће да појебе овде све по списку јер је тема глупа, друга варијанта мене оће да пријави тему за локовање, а трећа варијанта мене ипак мирно постује.

Lepo lepo, tebi preporučujem psihijatra.

Једна варијанта мене хоће да појебе овде све по списку јер је тема глупа, друга варијанта мене оће да пријави тему за локовање, а трећа варијанта мене ипак мирно постује.

Preporučujem tvojoj prvoj varijanti da ubije tvoju treću varijantu.

Preporučujem onu prvu u kombinaciji s drugom da se malo "istreseš" biće ti lakše.

Inače sam i ja to primetio. Jedna strana je htela da ćuti, druga je htela da napiše 'au', treća je htela da napiše 'jedi govna', a četvrta ovo što je rekao električar.

Lepo lepo, tebi preporučujem psihijatra.

Ahahahahahahaha!

Нека, нека. Моју трећу варијанту прозивају да је анксиозна и психотична. Али они нису видјели моју 1. и 2. варијанту!

Navijam za 1. i 2.!

Koji je trol ova likuša, tačno me čudi kako još nije trajno banovana.

Neka, svima nam je ovo bilo potrebno.

devetar i ja imamo problem.
ludimo.
i nekome ćemo se najebati mame.
grrrrr

bez sale, ali meni je ovo potrebno. ima nas musterija za ovu temu :)

Bez mene bi bilo dosadno, ne bi bilo tema na kojima da se ostali trolovi skupljaju :P

Neka, svima nam je ovo bilo potrebno.

+111110000000
И више него што мислимо.

Сви се нешто дркају на јадну Анчи а она реално чини праве потезе!

Е да, заборавио сам напоменути моју четврту личност.
Мали дјечко који покушава да ријеши етернал квест, и високо је анксиозан и страх га да нешто не искочи из монитора и да му неко не каже на телефон умрећеш за 7 дана.

Bez mene bi bilo dosadno, ne bi bilo tema na kojima da se ostali trolovi skupljaju :P

Ahahaha. Nelol.