Prijava

Noževi su dobri kad muža treba da teraš da jede povrće. Naročito onaj veliki za meso. :)

Ja isto i to baš na tu marku popularno nazvanu kod nas "blizanci"

"blizanac" je samo prevod izvornog imena :)

http://www.srpskadijaspora.info/images/vesti/zp090920_4_1.jpg Sa ovim da te ostave na pustom ostrvu bez ičega, preživeo bi 10 dana.

Da a posle deset dana bi ti dojadilo da sediš na panju i da delješ grančicu.

ti "victorinox" noževi su dobri, a nisu skupi.

kurde pa to su kuhinjski noževi.

Pa ti mi i trebaju. :-)

Za tih 10 dana bi valjda napravio sve što ti treba za lov.

Не волим ножеве. Не волим да видим на филму кад се кољу (па се чује како се ткиво цепа па како се забија у неки орган а онда и фаце оног кога кољу и тако даље и тако даље). Волим цвеће и бубамаре. Баш сам једноставна и обична. :)) :треп треп:

Imam ja jednog "švajcarca" ali ima samo veliki, mali nož, otvaraš i nešto kao šilo, jebm liga još nisam izvalio za šra služi.

Jebote ja čitam naslov teme "da li se ložite na nozdrve", i ulazim očekujući boleštine, kad ono...

Не волим да видим на филму кад се кољу (па се чује како се ткиво цепа па како се забија у неки орган а онда и фаце оног кога кољу

Pa to je najlepše.

noževi su sranje mada do jaja su

imam neki set što je torima doneo iz dojčlanda pre 20 god.
Baš oriđiđi blizanci, drške od jelenovog roga a na nožu zlatom izgravirana slika poljane prepune fazana i jelena. Neki lovački set sa sve onom fensi kutijom drvenom, tapacirana unutra. Viljuška velika, nož veliki i mali nož i na svima odrađeni detalji sa zlatom.

A šta radite sve sa tim noževima, izvodite li ih u šetnju predveče, držite ispod jastuka, čekate da neko natrči ili ih samo mazite s vremena na vreme?

A ne ložim se, ali me nervira ako nije na stolu postavljen uz kašiku i viljušku. Neophodan je.

Ja seckam povrće, ali i luk sa njima... ;-)

Volim i ja da seckam. Opet kažem, neophodni su. Mnogo nervira ako ne mogu da iseckam kako treba jer nije pri ruci. Ne volim da ih neko pomera. I mora da se sija, lepo je ogledati se u njima.

Marcipan, znači shvatamo ih na isti način... :-)

Je l te više nervira kad nisu uz kašiku i viljušku ili ako ne možeš da iseckaš?

Da, i izgleda da neću da priznam da se ložim. U svakom slučaju, bolji su od viljuške npr. :))