Prijava

Афк Вукајлија, фудбалски клуб који нема локални моменат јер је састављен од људи који су раштркани по територији читавог Београда, па и шире. Основан 2012. године, најмлађи је клуб који је члан београдског фудбалског савеза. Још увек нису одиграли ниједну утакмицу, ал се уговарају полако две пријатељске.

Састав тима никад није био непознат стога ево га овде.

1. Гонзо Хоботница
2. Фејзбук Манијак
3. Давид
4. Џони Курајбер
5. Енеми оф д Фриврлд
6. Деки АОД
7. Агиларес Нуњес
8. Зоки Муња
9. Густи Сок
10. Д Проф
11. Андри Арловски
12. Дирти Дварф
13. Бели
14. Манча Јунајтед
15. Луди Чакар
16. Чавез
17. Марвељус
18. Нинка 92
19. Реме
20. Бејви вен д лајтс го даун!
21. Хуго Чавез
22. Шанзам
23. БебоП
24. Гази Мудо
25. Бурзара
26. Неам Надимак

Почасни играч: Предражињо

Историја овога клуба тек треба да се испише, јуришамо прво на куп Београда, а после како где стигнемо. ! Напред ЗЕЛЕНИ ДО КРАЈА И ОБЕЋАНОГА РАЈА!

наравно овај списак је прелиминаран, уписни рок још траје! ПА КО ВОЛИ НЕК ИЗВОЛИ!
_____________________________________________________________________
Слика са предоснивачке скупштине, страница историје је записана, како фотографијом тако и у ДНКа.

http://i49.tinypic.com/fwq7sw.jpg
С лева на десно:
горњи ред: БВДЛГА, БебоП, Вајти, Манча, Давид, Арловски, Фејз, Чакец и Нинчило
доњи ред: Неамнадимак, Енеми, Гонзо, Деки и Џони!

14 људи које је рекло да идеји, поуздано знамо да њих још тројица такође хоће. има нас 17 за сад сигурице.

ИДЕМО ДАЉЕ ДОК БРОЈ НЕ ДОСТИГНЕ 25 МИНИМУМ!

ДО ПОБЕДЕ, ДО КОНАЧНЕ ТИТУЛЕ И ЈЕБАЋЕМО ТРООООООООООМЗАААААААААААААААААААААААААА

Mogao si mene na 18 da turiš lolo.

Бејви вен д лајтс го даун!

Pa onda bi bio bvdlgd.

JA TE VOLIM
JA TE VOLIM
JA TE VOLIM
VUKAJLIJOOOOOOO!!!!

Pesma koja će se oriti terenima prvo beton lige, a onda, kako budemo napredovali i jednom u finalu LŠ.
Naravno u prvoj sezoni, koju ćemo tek sledeće godine igrati cilj nam je da pobedimo koju, ali planiramo da taj klub raste iz godine u godinu, prirodnim, a ne šeičko-tajkunskim putem i jednog dana da šokira svet.

Pa onda bi bio bvdlgd.

Nema veze, sa njegovim nadimkom se uvek spradamo lolololo

брате који ће нам курац више људи

ЈЕБАЋЕМО ТРОМЗА!
Једва чекам да ово крене, да приђем цури у кафани и кажем: Мала, ја сам бизмисмен, имам деонице у једном великом београдском фудбалском клубу! Ај се јебемо.

Ja mislim da neko kropuje Dogovu glavu i da to stavimo na grb lololo.

Ela će da se fali po čaršiji kako joj je čo'ek em jedan od vlasnika kluba, a i jedan od fudbalera istog lololo

Ja mislim da neko kropuje Dogovu glavu i da to stavimo na grb lololo.

Ahahahahaha sa sve osmehom :)

Ček da ulinkujem ovu temu i ideju u prvi post VOS-a

Napred Vuka
samo napred Vuka!
Mora da se smisle neke navijačke pesme i jebački naziv navijačke grupe. Npr. Mali ker. :D
I da, ovo je jedini klub pored Zvezde, za čije ću tekme da se iscimam da dođem.
A bilo bi lepo da i mi napravimo neki klub ovde, pa da igramo prijateljske. lolo

А чекај, како сте регистровали клуб? Колко се то плаћа и шта, сви сте дали по мало па има више власника? :)) Какви ће бити дресови, ко ће све то да плати? ололо , можда сам досадан ал занима ме јебига

Е ладно ме нисте ставили на списак, а пријавио сам се, е.

Е, исерем вам се на клуб, е.
Нема донације.

А чекај, како сте регистровали клуб?

Nismo još, ali uskoro ćemo. Nema žurbe, sezona je već počela i tek sledeću ćemo moći da igramo.

Колко се то плаћа и шта, сви сте дали по мало па има више власника?

Ispašće sigurno oko 3 hiljade evra po sezoni, ali ima nas dosta, podelićemo troškove i neće onda biti neka cifra. Svi ćemo naravno biti vlasnici i iz naših redova će se birati predsednik kluba.

Какви ће бити дресови, ко ће све то да плати?

Dresovi će biti zelene boje, videčemo za neku štraftu možda ili tako nešto možda Seltik stajl, samo sa žutom na primer i nazad će pisati gore prezimena, tačnije nadimci, a dole ispod broja "JA JEMEN!". Svi ćemo plaćati. Ko god plati ulazi u skupštinu kluba.

Vidi ga Dog na grbu lololo
A de je Broj 1?

Е ладно ме нисте ставили на списак, а пријавио сам се, е.

Е, исерем вам се на клуб, е.
Нема донације.

Buksno, aj danas na VOS?

Што је најгоре планирао сам да кренем, али после овакве издаје нема шансе.
А, и, сломљен ми је нокат на десној нози (она нога којом шаљем пројектиле), па нећу моћи да шаљем тако јаке пројектиле.