Prijava

Imaćemo deset desetki

Samo jednu, brate. Već sam naručio dres. OPAAAAA!!!!

Nego, na kojem ce te stadionu igrati domace utakmice?

Za sada je planirano na Makišu, ali još ćemo videti. To je korak broj dva. Jedan pre moramo da odradimo.

Samo da izjavim da mi se jako svidja ideja. Ako vam ovo uspe, na premijeru dovozim pun kombi navijaca iz Novog Sada. Bice i Madjara, oni glasno navijaju za te zelene boje.

To bre. Ima da se useru od naših navijača.

Za sada je planirano na Makišu

Malo precizniji budi. Ne poznajem bas toliko dobro Metropolu.

Iza Ade Ciganlije, Makiš. Makiška Šuma.

Po ko zna koji put da se javim i podržim ovu plemenitu ideju, dodeljivanje broja 10 mojoj malenkosti

DRŽAVA DURADI NEŠTO!!!
Jer:
Član 4. tačka 1. statuta AFK Vukajlija - deky_aod je debela desetka i tu nema promena dok god bude mogao da podigne flašu piva.

Član 4. tačka 1. statuta AFK Vukajlija - deky_aod je debela desetka i tu nema promena dok god bude mogao da podigne flašu piva.

Johnny Kurajber
Iza Ade Ciganlije, Makiš. Makiška Šuma.

Stacemo negde usput, pa cemo pitati za instrukcije.

Prof što nisi bio na osnivačkoj, da se tako duhovito izrazim, skupštini? JA SAM 10!!!

tako da mi cepamo jednu sezonu, onda kopačke o klin i da organizujemo budućeg šampiona.

Dogovoreno. Onda ćemo da blejimo na klupi i podjebavamo momke. Već vidim scenu...

Dogovoreno. Onda ćemo da blejimo na klupi i podjebavamo momke. Već vidim scenu...

K'o što rekoh, ja sam već kao oni matorci što ih vrate nazad u klub, prvenstveno zbog iskustva koje poseduju, a iako igram odbranu želim broj 22. Zna se što.

Пу моји бројеви 5 и 6. лолололо
Сад ако неко оће мора да плати. ххиихихи
Какав смисао за бизнис имам!

Јебига не долазим протеклих недеља на фуцу јер сам мортус уморан од тренинга. Кад год стигнем ја ћу да банем, иначе да резервише број 13 ипак и да подржим ово!

Када уђеш у просторије клуба да на зидовима као некад са леве стране видиш окачену слику радничке класе која је одлучила да направи клуб и парира великанима, да од немогућег направи могуће и на крају да освоји дуплу круну ВУКАЛИЈА ЈЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!

Znaci, u teoriji je moguce da stignete do JSL?

Veoma sam kreativan igrac, pogotovo kad popijem. Volim da drvim i da budem sebican, ali ako mi zaprete batinama onda delim lopte kao Dejo u najboljim danima.

UCLANJUJ ME!

ne seri propalice, vido sam kolko se razumeš u fudbal

Znaci, u teoriji je moguce da stignete do JSL?

U teoriji planiramo da JEBEMO SUPERLIGU, da.

Bushido neko reče da dolaziš sledeće nedelje. Čini mi se Čak reče.

Ja mislila neka tema Avej From Kibord, i onda naletim na neki spisak. Pu, sportaši, pu! :Đ

A MOGLI BI DA OTVORITE NEKU FILIJALU U NOVOM SADU I DRUGIM MESTIMA, I ODATLE DA SKUPLJATE POTENCIJALNE TALENTE