Prijava

AJ dođi bre. Ako ne možeš da igraš, na bleju makar. Krenemo oko 4:15 a?

Ako vam bude nekad trebao još jedan golman, tu sam kad god to uslovi dozvole. Možda bismo mogli u drugoj polovini novembra da se skupimo, pošto sam tek tada slobodan, lololo.

Može golman kada Dvorf ispali zbog ribe, a Gonzo zbog posla lolo.

Ako vam bude nekad trebao još jedan golman, tu sam kad god to uslovi dozvole. Možda bismo mogli u drugoj polovini novembra da se skupimo, pošto sam tek tada slobodan, lololo.

Pa pazi svakako nećemo moći na VOS da se skupimo tada, ali planiramo neki zimski kafanski VOS plus ako se iskombinujemo i neke treninge za veliki fudbal, tako da samo prati teme i pojavi se kad god hoćeš.

Pa pazi svakako nećemo moći na VOS da se skupimo tada, ali planiramo neki zimski kafanski VOS plus ako se iskombinujemo i neke treninge za veliki fudbal, tako da samo prati teme i pojavi se kad god hoćeš.

Pa, ako bude sreće, od polovine novembra pa do polovine decembra bi trebalo da budem slobodan, pa ako se skupite u tom periodu, ima šanse da se vidimo. I ovako i onako planiram da u novembru dođem do BG-a na par dana.

Ako ima neko izbosne zainteresovan za to da se okupimo u kola svi i odemo da nabijemo ove AFK Vukajlijaše neka cima na pvt. Cimanje STOP! olol

I ovako i onako planiram da u novembru dođem do BG-a na par dana.

Samo javi kad stižeš, neki vid okupljanja ćemo sigurno napraviti.

Ako ima neko izbosne zainteresovan za to da se okupimo u kola svi i odemo da nabijemo ove AFK Vukajlijaše neka cima na pvt. Cimanje STOP! olol

Ajde Međedi Izbosne, pravite ekipu i da peglamo fuzbala. Možemo možda i mi tamo nekako da se docimamo. Imamo automobila, samo nas vreme jebe i ponekad keš, ali oko prvog svi smo puni k'o brod i orni za fudbal.

Ja informišem:

http://www.kanal9tv.com/2012/09/11/spisak-75-ukinutih-taksi-sa-sajta-ministarstva-finansija/

Stavka 23. Mislim da je ušteda 26000 dinara i počinje od oktobra.

Ako ima neko izbosne zainteresovan za to da se okupimo u kola svi i odemo da nabijemo ove AFK Vukajlijaše neka cima na pvt. Cimanje STOP! olol

Да не шаљем певете безвезе, чисто да питам: је л' бисте пролазили кроз Шабац када бисте ишли? :-)
Ја сам полу-Босанац, могу по полувреме да одиграм за сваки тим. :-Д

Ja informišem:
http://www.kanal9tv.com/2012/09/11/spisak-75-ukinutih-taksi-sa-sajta-ministarstva-finansija/
Stavka 23. Mislim da je ušteda 26000 dinara i počinje od oktobra.

Eto Nana više jednim postom za sada uradila više od svih nas .)
I to još fina vest.

Да не шаљем певете безвезе, чисто да питам: је л' бисте пролазили кроз Шабац када бисте ишли? :-)

Pa pazi još nismo organizovali nešto tog tipa, tako da ne znam. Ta ideja je tek sada bubnula, jer izgleda da ćemo morati ko cirkus da putujemo po Srbiji i RS :)

Odo da se spremam za VOS.

Fejze RASKANTATURIĆEMO VAS!!!!

Pa pazi još nismo organizovali nešto tog tipa, tako da ne znam. Ta ideja je tek sada bubnula, jer izgleda da ćemo morati ko cirkus da putujemo po Srbiji i RS :)

К'о што рекох, макар и до'ватао лопте, морам присуствовати једном барем... Ако се буде шта организовало, јављајте на Фејсу или шаљите певете, да се организујем... :-)

Тренирајте зими на нечијем терену у замену за чишћење снега са терена, било каквог само да је велики, да стекнете искуство играња на великој сцени лоло.

Sutra idem na benzinsku da naspem pun rezervar goriva, kada to riješim cimam vas oko štucni i rasporeda treninga. lolol

Sada onako ozbiljno, bilo bi fino da se organizuje nešto, nije puno 350km, bar jednom da se zajebavamo ko ljudi, još ako nam organizujete kaakve klupe u parku da kuntamo, ostaćemo i par dana kod vas u begeu.

Samo se vi Izbosne organizujte da dođete, a sve ostalo ćemo nekako rešiti mi odavde. I Ninka, iako je Trebinjac ne može kod vas, jer je on naš ovde i ne damo Ninku ni za pečeno prase i pet litara rakije.
Mada Vesli, mislim da smo trebali na početku da ovo probamo da organizujemo, neće biti još puno toplijih dana.

Po ko zna koji put da se javim i podržim ovu plemenitu ideju, dodeljivanje broja 10 mojoj malenkosti i pozovem na oprez u planiranju, posebno sa one osetljive, FINANSIJSKE strane. Ja definitivno učestvujem na taj način ali za igru ne garantujem više od KVALITENIH 10 MINUTA. Mis'im, neću dumrem zbog tamo nekih iz Rakovice lololo :))

Ja sam za da igram, samo što reče Nidžo, nema još puno toplih dana, možda bi mi izBosne trebali da dogovorimo nekad na proljeće jednom, m?

Pa pazi profo i ja sam na zalasku karijere, međutim meni je onaj trip posedovanja i pokušaja da napraviš nešto od svog FK mnogo kulji od samog igranja u njemu, tako da mi cepamo jednu sezonu, onda kopačke o klin i da organizujemo budućeg šampiona.

Agilni ti si predložen za precednika kluba i nije bilo negativnih reakcija na to, tako da si dobio mandat.

dodeljivanje broja 10 mojoj malenkosti

Imaćemo deset desetki lololo.

Samo da izjavim da mi se jako svidja ideja. Ako vam ovo uspe, na premijeru dovozim pun kombi navijaca iz Novog Sada. Bice i Madjara, oni glasno navijaju za te zelene boje.
Nego, na kojem ce te stadionu igrati domace utakmice?