Prijava

Ovo nije tribjut poznatoj seriji.

Ovde mozete da pisete i raspravljate o svojim verovanjima , ubedjenjima i ostalim stvarima vezanim za teme kao sto su:

Numerologija

Astrologija

Prorocanstva

ALI I STVARIMA KAO STO SU:

Vanzemaljci

Duhovi

Demoni

itd.

UZIVAJTE :)))

Malo metafizike nije na odmet.

-Astrologija, oružje kvaziastrologa da uzimaju pare širokim narodnim masama uz pomoć medaljona, amajlija i sličnog. Strašno me zanima da li postoji fakultet astrologije i gde je, stvarno ne znam, molio bih za odgovor ako iko zna.
-Vanzemaljci, trebalo bi da ih ima, teorijski gledano.
-Duhovi, nakon puno starih i urbanih legendi, ne znam šta da mislim, ne bi trebalo da postoje. :)
-Demoni, postoje u svakom od nas u vidu loših osobina.

Dosta, medaljon za uspešan život i mnogo para možete naručiti tako što ćete mi poslati 950 dinara kredita na 069289** (ostale cifre na PVT).

Zdravo-Zdravo

Evo ja pocinjem.. verujem u duhove! Nikad nisam videla ni jednog ali znam da postoje...
Sto se tice prorocanstva, naletela sam na babu u pionirskom parku pre god dana i rekla mi je da cu se udam i izrodim 5-oro dece i vozim bmw...
Nisam se udala, nemam dece a vozim sugavog sevroleta sparksa tako da u to ne verujem :))))))))))))

polako, zivot je pred tobom :)

jeste al mislim da ti sa bmw om beze od mene delujem kao tip koji ce da im spiska pare... I ako se to prorocanstvo ispuni nek me svi zovu baba Kurana

Jano, pa možda ti u natalnoj karti piše da ćeš da ubodeš sedmicu na lotou, igraj nagradne igre, ne zajebavaj se. :)

astrologija,numerologija,tarotologija i sve to ne zaluzuje taj deo logija.. jer to nisu nauke. to su izmisljotine kojima se ljudima mazu oci i daje lazna nada.. kao sto sam rekao zivot je onakav kakvim smo mislima vodjeni i kakavim ga mi ucinimo,a kao sto fizika potvrdjuje postoji beskonacno mnogo puteva kojima mozemo poci,to je odraz naseg visedimenzionalnog prostora u kome zivimo i tu nema mesta za takve "nauke" jer ta sudbina koju oni proricu zaivisi od mnostva faktora a ne od polozaja koje kakvih meseca i zvezda.. najlaksi dokaz za to je,da uradite natalnu kartu i vidite kako cete imati srecan zivot sa nekom zenom,kako cete se ozeniti tad i tad,i vi skocite sa mosta i umrete. eto vam dokaz da je astrologija glupost,jer ste vi upravo promenili vasu "sudbinu" koju vam je astrologija utvrdila.. mi smo gospodari svog zivota i to je to. horoskopi su jos veca glupost,ali je svakako zanimljivo procitati kako cu ja danas sa jos 500.000.000 ljudi imati srece u ljubavi,bolove u kicmi,i kako cu postici zavidne uspehe na poslu.. <- primer jednog horoskopa

sto se prorocanstva tice,mozda je i moguce u smislu kada covek uspe da putuje mislima,odnosno da napusti telo,tako bih to nekako objasnio.. i da putuje nekom trasom i da vidi nesto,ali to je sve neko nagadjanje i ne uzimam to zdravo za gotovo,jer i prorocanstva koja smo do sad imali,imaju razna tumacenja.. "i tako dodje svadja medju,dva brata padose" jedni ce ovo povezati sa padom kula bliznakinja u usa,drugi ce povezati sa nekim politickim ubistvom itd.. svako to prorocanstvo se moze povezati sa necim sto se desilo,ali kada pitate te da nam povezu sa necim sto se jos nije desilo da budemo upozoreni niko to ne zna.. o tome se upravo i radi,lako je pametovati i sklapati teorije zavere kad se nesto desi,i pricati o simbolici..

apsurdno je verovati da smo sami u beskonacnom kosmosu,kada zivot koji postoji na zemlji moze "lako" i u laboratoriji da se stvori,a da ne govorim o nekim tipovima zivota koji nama uospte nisu poznati.. tako da,nismo sami,to je sigurno,mozda su i tu medju nama,ali verujem da su nekad sigurno bili tu ;) obavezno pogledati dokumentarac ancient aliens,fino su uceni ljudi govorili na ovu temu

duhove kontam kao nasa svest,a ne kao kaspera i drugare pa samim tim i verujem u njim,verujem da svest moze da napusti telo,ne bih znao sta se desava sa svescu kada umremo,ali kada umrem javicu vam :)

U horoskopu sam krajem leta pročitao da ću početkom jeseni imati problema sa digestivnim traktom. Od tada pijem probiotski fermentisani mlečni proizvod : Balans!

http://i33.tinypic.com/2j4zl2f.jpg

@JNY hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nastavi da pijes :))
p.s. u vlasku i cigansku magiju i ja verujem...

Ja verujem da avgust ima nesto protiv mene. Tri od cetiri ozbiljne povrede koje sam imao tokom zivota, bile su u avgustu ('96, '97 i '98 godine). Svaki naredni avgust sam provodio u krevetu okruzen jastucima. Ne razmisljam o promeni tog plana.

Meni je jedan duh rekao da me je silovao 1941.

Večiti kalendar... ima sve što vam treba, a i večit je, tako da ne morate da kupujete svake godine novi!!!
Ja ozbiljan!

Aha jos jedna stvar...
Meni je moj horoskop rekao da cu imati vrlo uspesan dan
pukla mi je guma
pokisla sam ko mis
izvrnula nogu
opekla se na peglu
Ovim putem puno puno pozdravljam boga sunca Ra koji mi je ovaj lepi dan omogucio
:DDDDDD
jty ja da znam da stavim sliku isao bi fit

ID, 41? Znao sam da je duzi vremenski period u pitanju.
Volim kada sam u pravu :)

da ne oftopickujemo.

Ja verujem u duhove i nerado ih se secam

@ Jana:

Šta misliš, srećo... da li je dan mogao da ti bude gori!?
ja mislim da ti je dan bio Vrlo, vrlo upešan (u odnosu na to, kako može da bude)!

@Medicusu...
Sreca tvoja da ti se nisam javila na urgentnom...al istina mogao je biti gori :)) i za sve je horoskop kriv :)

Ja ponekad verujem da imam čarobne moći, naročito, ako popijem neku. I tako, u gradu, gledam nekog momka, gledam, gledam, gledam, gledam, i gledam, i gledam...i posle odem kući. Kad se ne istripujem tako, rešim ja da priđem.