Prijava

Ipak gledam Fargo, sezona 2. Miligan pokidao.

Ako je boardwalk(jedna od retkih koje sam gledao) cista desetka onda su prve dve serije donovana 12,3.

uh uh pretenciozna izjava..videcemo

odgledao sam 1 epizodu, ne deluje lose ali ali videcemo da li ce se pribliziti mocnog Boardwalku..

u deluded fu*k xD

fargo je super serija.pogledao sam prvi serijal i ostalo mi jos par epizoda u drugom.

Strip je bio OK, nadam se da neće serija usrati sve

EDIT: A hoće

uh uh pretenciozna izjava..videcemo

odgledao sam 1 epizodu, ne deluje lose ali ali videcemo da li ce se pribliziti mocnog Boardwalku..

u deluded fu*k xD

Nije pretenciozna, samo gledaj i cekaj da se pojavi miki legenda skoro ko covic

Ovo zadnje ne znam da prevedem haha

Ovo zadnje ne znam da prevedem haha

u deluded f*ck = Ti, obmanuti Jebišo xD

jel može da se gleda donovan bez prethodnog gledanja boarwalka?

Može, al' za gledanje sa braćom ti više preporučujem Stižu dolari.

Brt donovan nema veze sa boardwalkom samo samo ih uporedili jer je boardwalk brutalna serija

Može, Rađ. Donovan je uspješna serija, jer je u prvom planu snaga braće.

Mislis snaga jednog brata kojeg jebu ostala braca xd

može, ja sam svakako među braćom kao onaj pevac što je mnogo dobar, pa kokoške koriste njegovu dobrotu, pa ga kljucaju

Bosko Simic
Mislis snaga jednog brata kojeg jebu ostala braca xd

Pa čemu drugo služe braća xD

Brt donovan nema veze sa boardwalkom samo samo ih uporedili jer je boardwalk brutalna serija

To to, zato sam i pitao jer mislim da ste ti i armin gledali a vidim preporucujes, armin pogotovo sam siguran jer znam da je bio odusevljen, to je taj tip serije recimo, ok nastavljam definitivno ako je i 70% dobar kao Boardwalk znaci da je odlican..

e ono deluded fuck pa to ovaj Rej stalno govori u prvoj epizodi, reko skontaces xd

Pa nije taj tip serije jbg iako dodirnih tacaka...ne bih da ti spojlujem.

Sad si me podsetio na to al jbg toliko je dobra serija da sam prekinuo da je gledam i cekam kraj snimanja da odgledam sve jer mi mnogo nedelju dana da cekam novu epizodu, gledao sam prvo na hbo-u pa uzeo da skidam posle cim izadje mnogo me navukla brt stvarno ne bih nista da pricam jer kapiram da i svaka sitnica ima veze sa necim kasnije

Ali ono, prva scena prve epizode ti vec objasni neke stvari haha

Pa koliko sam video neka krimi mafijaska serijica je u pitanju i tako na tu temu, ajd da kazem da je to ta veza na koju sam mislio , volim da gledam takve serije (sopranovi <3 ) ne znam zasto lozim se na to, mozda jer sam sisa ovako pa kao nadoknadjujem kroz seriju prozivljavajuci zivot glavnih likova :>

Ma bre pojavljuje se odma cale, onaj Miki, opasan glumac, dal ima oskara covek bese, lomi kako glumi,zapravo nemas osecaj da glumi nego da je to to, autenticno..taj trip imam kad gledam jos samo par glumaca, bukvalno bih ih dao nagradu za svaki film i vozi misko