Prijava

Reja donovana gledaj brt

Stavljen je na listi

Kakva lista odma gledaj brt

Све љубитеље олд скул вукајлијашких смицалица обрадоваће чињеница да се нова сезона Бекства из затвора умногоме одвија у Јемену

Ja mislim da će biti takvo govno da neće biti gledljivo

A ja kad sam pisao pre par godina definiciju da ce novi nastavak biti bekstvo iz sanduka, moderatori su je brisali :(

E, videh da pomenuste Legion i Quarry na prošloj strani. Kaki je Legion, hteo sam to da gledam ali videh da su ga američki konzervativci napljuvali da promoviše identify politiku,a to mi ide na kurac a i ocena mu je naglo pala pa deluje kao da je izhajpovano na početku a posle razočaralo, nešto kao mr. robot. Jel tačno sve to?
A za Quarry me zanima samo hoće li biti druge sezone i ako neće jel prva zaokružena?

Нова сезона Арчера је синоћ изашла....

Ко воли сај-фај, није ни ово лоше....
https://www.youtube.com/watch?v=kQuTAPWJxNo

Fađo, ne vjerujem da će biti Quarry S02. Pogledaj S01, dobra je. Za Legion, ne slušaj nikoga, samo gledaj spontano, meni se svidio.

Legion dobar je, bas dobar. Jemaine Clement jebe.

E hvala, gledam kad nadjem vremena.

cekaj jel moguce da je ovaj pandur svinger, ahah prelol

Brt serija kida

kida brate moj, a kako da ne gotivis ovog coveka

http://i.imgur.com/1SpxVia.jpg

ahhah

Miki najjaci lik ubedljivo jaoj da vidis tek sad kad krene da luduje kad se osmeli malo pa istripuje da su osamdesete hahaha

Skauz - oduševljen je
Miki - praotac svega u seriji

Prejak glumac i perfektno odradjena uloga, i Donovan je pokidao stvarno je klasa ali Miki je prosto kompletan i jedinstven, neverovatna energija u svakoj sceni, ma fantasticno

Abi me sve vise nervira, nadam se da ce je Rej bar malo propustiti kroz sake

Hahahaha, Abi frustrirana do kosti. Prošle godine djeca iz komšiluka bila kod mene, vidjeli nju na ekranu, kažu, ko je ona, ja objasnm, to je ta i ta, ovo joj je muž, ovo djeca, kad ove moje u jedan glas: ŠTAAAA, ona ima muža i djecu???? FUJ!

A brate realno rej kara sa strane ko lud, ima jebeni stan svoj u gradu kako da ne bude isfrustrirana

Skauz jesi stigao do scene sa popom?