Prijava

Hahaaaa, nemaju para za zmajeve.

хаха Глоговац глуми Ходора

Zamisli da si Vojin Ćetković, pa moraš da gledaš ženu i kod kuće i na poslu

Kako sam mislio da će ovo izgledati, odlično ispade na kraju

nista ovo nije dobro, u doba nemanje nisu postojali ovakvi dvorci i sve to nego su imali polu kolibe drvene neke....nisu skoro ni postojale zgrade od kamena, mozda samo u zeti jesu, u raskoj nisu

najjači utisak prijatelj dimče kao vizantijski car saće da mu jeba majkata na Raškata još samo da je, da je nekog reda radoš bajić stefan nemanja i radosav stefan prvovenčani, pa da kaže aikido stari

glogovac nek ostane na mestu vukana

Ovo će na kraju biti teško sranje, jer će pola istorijskih činjenica biti prilagođeno scenariju i iskrivljenoj fizionomiji srpskih glumaca u trenutku pijanstva, koje će ih karakterisati tokom snimanja. Sve ostalo varira između Sv. Petra i Siniše Pavića.

Sve od Dorne, sve od Dorne pa do Vinterfela, svud su straže svud su straže Tajvin Lanistera

http://www.imdb.com/title/tt6692188/ El Chapo, kakva je prva epizoda jel gledao neko

Lab, upravo skidam, javiću utiske. Na rarbg imaš sve epizode.

kakva je ova american gods reklamiraju je na svakom jebenom klipu na jutubu

PreLJepa s velikim LJ!!!!

a opet gowno american gods, isto kao taboo ocekivao sam mnogo vise..na kraju mehehe

Uhvatila me nostalgija za Breaking Bad-om... Toliko je serija podigla kriterijume, tako da sve ovo novo što gledam je limunada

I ja pre neki dan po yt pogledao sve scene fazon, zaboravio sam koliko jebe

Preporuka za tebe brate black mirror