Prijava

Da, počeli piki blajndersi, 6. sezona, počela killing eve 4. sezona.

Kalendar:
19.4. Better Call Saul 6. sezona
20.4. Mayans M.C. 4. sezona
27.5. Stranger Things 4. sezona
3.6. The Boys 3. sezona

Иначе само у Варварима може да се чује прави латински са правилним изговором, уместо класичног британског издркавања, кида серија

Фала ти, Келте, руке ти се позлатиле за ове информације.

Чекам да се заврше и Блајндерси и Савле, па да их све избинџујем. Исто ко и Милијарде последња сезона. Откако сам се тако пар пута зезнуо и гледао серије једном недељно, никад више.

Келте

*keltski. celtic je pridev i tako se koristi. osim u slucaju ako je ime fudbalskog kluba celtic fc, ali i to se prevodi kao keltski fudbalski klub (kao kod nas npr radnicki, ili omladinski itd).

jel dobro smokljo?

BCS neće biti full sezona nego će je podijeliti, biće pauze između ta dva dijela.

Браћо, It's Always Sunny in Philadelphia
волео бих да се насмејем мало. Вреди ли? Гледао неко?

Najbolji sitkom ikada. Nije za svakog doduše, tipa svaki irl drugar kome sam preporučio ne mož da je podnese. Prva sezona malo spora, u drugoj dodali devita pa se malo zalumfali, od treće nadalje top tier komedija. Naravno sad u petnestoj sezoni postoji blagi pad kvaliteta ali drže se kolko tolko.

Jedino sto je snimak na torentima brutalno los, a nema ih na platformama. Inace najjaci

The office americki gledaj ako nisi. Prvu sezonu slicna britanskoj, izdrzi, posle je bolje mnogo

Ofis tek skoro gledao, lektira.

Tropska vrelina, Vrelina Akapulka i Uan Vest Vaikiki.
Počasno mesto Valeri Ajrons Protekšn

Gledaj Eastbound&Down, meni ima nekih dijaloga i scena epskih

Počeo sam ovu domaću, Blok 27 da gledam. Klinci su ono jbg, više iskreni i neposredni u nastupu nego što su iskusni glumci, ali je priča ok. Preporuka.

Dobre su mi misterije sa primesom trilera, Poaroa obozavam ali sam odgledao i Sinera samo prvu sezonu sa Džesikom Bil
Dobra je

izadje mi na jutub ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=o-UljTDys8I

scena kad ovom daju fiktivni posao da mu placaju usluge sto radi za kartel, a on ode pa stvarno radi to bolje od svih ostalih. pri cemu prvo mislis sace radi neke mutne radnje, a ono ne.

ovi i brejking bed su retke serije gde moze da se ubaci 5min kako neko proverava bezbednost u magacinu, gde stvarno to radi, da ima totalno smisla u celoj prici :)

mislio sam da izlaze nove u martu, a ono ce u aprilu. zadnja sezona valjda bese.

BCS I BB su serije koje su mi uljepšale život ali bukv true

https://www.youtube.com/watch?v=MDXH_X-YbpM

Kad sam čuo za ovo mislio sam da je epska glupost, ali zapravo odlična serija.
Likuša je skinula Pamelu da i ako ne liči tolko ako začkiljiš malo nisi siguran da nije prava.