Prijava

Ne funkcionisu blockeri protiv tih pop-upsa?

I šta se može desiti ako ti iskoči? Virus?

nisam im dopustio dovoljno da budu otvoreni da saznam šta će se desiti, ali najverovatnije virus, da.

https://rutracker.org/forum/index.php
je isto veoma dobar sajt, jedina mana mu je što je samo dostupan na ruskom, pa je teže se snaći ako ne znate taj jezik.

Ништа ми није искакало с AdBlock-ом на Хрому а ни сад на Brave-у.

Kako kidaju THE BOYS sunce ti, nemam reci

Ja ugasio poslije one scene kad eksplodira u kurcu onom liku, debilana više nek se gone u picku materinu sa onim boleštinama

Odgledao prvu sezonu ranije još na preporuku odavde, nisam baš nešto svršio

Postali su pravo woke sranje krajem druge i pocetkom trece sezone, demonizovanje homelandera i one stormfront (koja vidi kurca, ima isti naziv kao neonacisticki sajt) i ona se spenga sa homelanderom koji je neka superherojska verzija trampa, dok s druge strane imaš skupinu nekih nesnađenih ali bezgriješnih ljevičarskih glavica..

Okej kapiram da je to satiricni prikaz amerike ali za mene malo isuviše politički motivisano

Bukv je sve samo ne nekakav woke shit u kom gradu sta pricas haha
Ne radi se o nikakvom demonizovanju homelandera, to je zato sto gledas seriju iz ugla good guys bad guys i ocekujes klasican marvel superherojski zaplet ko nije skontao do trece sezone poentu kasno je sad nebitno ugl omasio si solidno

E da ima prebolesnih scena ali i to ko je premostio u jos prvoj ep prve sezone ne moze sad biti nesto puno sokiran, kao bolestan humor iz recimo peacemakera, kad svaris prvu ep sve je full jel ima neka problena nema john cena bobinira

Bukvalno se svi žale da se treća sezona pretvorila u woke sranje samo sam ja sebi dao za pravo da tu svrstam i kraj druge.

Ako ne vidiš elemente wokea u The Boysu onda si zaluđen serijom, malo se udalji i pogledaj objektivno jer serija jeste visokokvalitetna i hvalio sam je ali nije da nije otisla u lijevo

Svi su debili xd

Naravno da vidim elemente wokea koji postoje da bi se po njima pisalo, kao sto se pisa i po ovoj drugoj strani, negde suptilnije negde ne, jer su i jedni i drugi smorili a vrlo lako se vredjaju i vide samo napade ka svom taboru

Kompleksan lik Bilija Butchera, njegova mrznja prema homelanderu i gde ga je odveo taj put, sta on postaje u trecoj sezoni, , vrhunski odradjeno i sjajna poruka

Posteno, odgledacu do kraja da te ispostujem dobar si decko scousere

Највећи елемент воука је тренутно BLM прича са А-Тrain-om, где се пиша по свему што је бело и трамповско, и лупета како "екстремисти са 4чана прете како ће блабла", па онда гето прича са његовим буразером и како је црнцима тешко и та класика.

Али онда плафон 5 минута касније се серија такође испиша по свему томе тако што је A-Train говнурда која трипује неку Африку наслеђа штагод док снима рекламу за своје енергетско пиће (која је пародија на рекламу за Пепси где Кардашијанка смирује протесте тако што дели јебени Пепси свима) док му корпорација просипа "нама је стало" флоскуле да га скину са курца. Серија сигурно нагиње лево али прелепо провлачи колико је то све суштински курац, колико се сви они мрзе међусобно и колико је Америка константно на динар од имплозије и грађанског рата.

haha neces zazaliti brt, mada ne moras zbog mene, stvar ukusa

<3

Серија сигурно нагиње лево али прелепо провлачи колико је то све суштински курац, колико се сви они мрзе међусобно и колико је Америка константно на динар од имплозије и грађанског рата

Taj neki radulitza