Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. True detect gay bukv

  2. I Fargo ima agendu. Cilj je sludeti narod i isprovocirati kolaps. Nek objasni ludi profesor on je rečitiji za te stvari

  3. jebace kako to ide el ubacuju smece u serije da agituju nove gejeve ili zbog ovih postojecih tako snimaju da bi dobili siri spektar publike i vecu gledanost kao crkve i gej svadbe varianta

  4. Ne mislim na to jebac nego smara vise

  5. Pa zasto smaraju majmuni

  6. Priupitaću Soroša u sauni ovih dana

  7. drugosrbi imaju gadjenje na senvic al gejevi pA to jE deO kulTuRe i mi smo SveT

  8. Inace fargo je kurac nicam izdrdzo dalje od 4te epizode poslusao plidua i vuzia vrv su naredne sezone kvalitetnije ne znam el se nadovezue ako ne onda nema sanse pogledam amerikan bulsit

  9. Ma ti si jedan go kurac! Šta ti koji moj kurac znaš
    Nemaš ti pojma

  10. Ne znam da li je Fauda propaganda ili ne, nisu mi dublje poznati izraelsko/palestinski odnosi, ali za mene je dobra serija koju odgledas i koja ti ostavi utisak da taj sukob, kakav god da je, treba da prestane. Prikazane su negativne osobine obe strane, ali i pozitivne, i stalno se provlaci zakljucak da uvek nevini najvise stradaju.

    Ljubi vas Apo uz pesmu 7 sveca mi kupi druze.

    Shalom!

  11. Gledljiva serija skroz

    i stalno se provlaci zakljucak da uvek nevini najvise stradaju

    Ovo, bukv se to i videlo u pogledu one mlade sto je resila da bude mucenica kad je usla u onaj lokal i videla mlade, lepe i nevine ljude koji ce dumru

  12. https://www.imdb.com/title/tt1240976/

    Majstor Noah Hawley, autor Farga i sjajnog Legiona.
    Samo jedna sezona, šteta.

  13. одгледо Фарго пету сезону сума сумарум солидна сезона иако је фалило много више сцена ок знам да нису главни ликови него је она плава риба ал фалило ми је више сцена са манчом и јоном хамом коме испада стомачина док трчи пахахаха
    не знам је л ово последња сезона надам се да није ал било би добро ако праве шесту да буде на фазон прве друге и треће

  14. meni se svidja radnja kod pravog detektiva ali bolje da su poradili na tome da ima neke sablasne atmosfere umesto sto se bave gejovima i sexom uopste.kao ona dosla na jebacinu pa mu uzela cetkicu, uf jako intersantno
    nabijem vas na kurac
    nema vise pravih filmova ni seria.

  15. Uiver jebo te da te jebo i plidua

    F A R G O
    A
    R
    G
    O

  16. od čru detektiv sam vido samo Alexandre Dadario sise

    ni ne treba mi više iskr

  17. Uiver jebo te da te jebo i plidua

    F A R G O
    A
    R
    G
    O

    ај гледај и не сери те старије серије су једино што је остало да вреди у хиперпродукцијском добу

  18. Kako mi je drago što nisam gledao sopranove i evo sad prvi put gledam i naslađujem se što ne znam šta će biti

    Što se tiče Tru Detektiva… svidela mi se ona riba iz druge sezone. Agent Beziridis. Inače pretenciozno, filozofija sa jutjuba, Mekonahijev lik može podkast da drži sa džo roganom

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.