Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. nisam gledao sopranove i evo sad prvi put gledam

    Valja li cemu?

    Ja sam tako za The Wire cuo 32423235 puta kako je najbolja serija ikad ikad IKAD, i na kraju kad sam odgledao bila je totalno meh, pa mi je opao entuzijazam za sve te hajpovane serije, a htio sam i Sopranove negde pogledati

  2. Braaate sopranosi nisu serija nego period zivota kojeg se sjecas i kazess “ehhh ta divna vremena kada sam gledao sopranose”

    A wire nisam nikad zgotivio, smor prilican mi bila

  3. Kad bolje razmislim, jako malo ljudi znam da im se svidio wire i da im je držao pažnju toliko

  4. Dobro je, to me malo demotivisalo iskr jer sam obicno vidjao te dve serije rame uz rame na nekim goat listama po internetima.

    Nisam cak ni hejtovao Wire toliko, okej je serija, ali je sveukupno meh, a ocekivao sam neki vrhunac svega moguceg, bukv i u Gugl kad sam ukucao, prije gledanja, medju rezultatima pitanja na Quori u fazonu omg kako je ova serija ovako dobra

  5. Brt Sopranove sam 4 puta obrnuo (poslednji put pre mesec dana), najbolje nesto sto postoji. Sa svakim gledanjem je smesnija i bolja, uvek primetis nesto novo, plus zanimljivo do jaja

  6. Fargo S5 - 7/10

    Utisak je da su zalogaji malo zažvakaniji ovaj put, tematika prilično uprošćena i komforna za tekuće trendove. Nema neke naročite katarze, pa ostavlja utisak bajkice za Đen-Zi otakue koji sreću realne ljude samo kad odu do pekare po burek u jedan popodne. Sive zone kod karaktera su mnogo suptilnije i publika ima priliku ako hoće da jasno podeli strane na zlikovce i anđele, što je po meni previše poverenja na poklon gledaocu. Plot armor na momente deblji od tenka u kom se Arja Stark provozala kroz narativ gejmotrona. Al ajde, ovo je samo loše, ima dosta više toga dobrog

  7. Sopranove sam odgledao do pola otprilike, bilo zanimljivo prvih nekoliko sezona, drugačije od tematski sličnih filmova i serija, posle postalo predvidljivo i pomalo naivno pa sam batalio.

  8. fora sa sopranovima bilo sto islo fazon jednom nedeljno petkom uvece cini mi se na tv i bila best buy opcija od svega

    ko x files nekad, sad bas da uznes to da gledas ko mejmun 7 epizoda za redom nie to tai rad, vrv x files bi i mogao da prodje

  9. bukv ko simpsonovi fazon, aj krenes gledas od I sezone na kompu redom kakav zev.

    Ne znam el ko pogledao serijale od fazon XVIII na dalje, ovo kad je postalo u wide-u i ravan ekran bukv postalo u nekom momentu totalno negledljivo

  10. The Wire sam dva puta gledao, prvi put sam bio odusevljen realizmom sistema birokratskog, negde sam u to vreme vec uveliko radio drzavno sluzbenicki. Drugi put nisam toliko uzivao sa te strane, vise u samim likovima i radnji. Mislim da je fora u raspolozenju za The Wire, i nije za nekoga ko ne voli sporu radnju. Ali nije nezasluzeno jedna od najboljih serija ikada snimljenih, to sigurno. Samo ne treba u njoj traziti zabavu i eskapizam.

  11. Mislim da ima dosta do toga kad gledas seriju, sad da gledam Wire vrv bih isto bio njah, mislim mozda ne baaas njah ali ne bih bio odusevljen ko pre 100god kad sam je gledao.
    Opet sasvim je normalno da ne moze svima da se svidi, pisao sam pre, ja sam te maratonce, ko to tamo peva, kamiondzije itd gledao 1 i pre bih jeo govna nego opet gledao to, cak i prvi put kad sam gledao bilo mi je njah a ljudi dan danas kad to navataju na tv bukv ne mogu da prebace kanal na nesto drugo i kidaju se na jedne te iste fore.

    A mozda ste samo navikli na marvelova govna pa vam je mocni wire njah :>

  12. Tito i ja i npr varljivo leto, pa ae i tri karte za holivud gotovo ispratim uvek kad su na tv, ne znam što. Ove ostale navedene stvarno retko kad

  13. tri karte za holivud odlican, branislav lecic izgledao starije nego danas, perverzni majstor glume

  14. ona što mu glumi ženu ružu top pička gde nestade ta thespianka

  15. https://www.imdb.com/title/tt6106704/
    kakvo li je ovo?
    ja sam jedino BB gledao dva put i oba puta mi je bilo vrh.prvi put uzbudljivije naravno.
    zica i the shild, sta ima da se raspravlja o njima, opste je poznato da su kultne serije, ne znam kakav znacaj ima to sto se ne svidja nekom tamo..jednoj osobi u hiljadu/skoro neko rekao za dostojevskog da je precenjen, verovatno da ima neko kome je mocart nemuzikalan,,

  16. zica i the shield su prave krimi serije.skroz cistokrvni krimi.

  17. The Shield je toliko potcenjena da je kriminalno (hehe). Jebe mame

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.