Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. https://www.imdb.com/title/tt15837600/

    sofija vergara kao narko sefica ali opasno nagrdjena u facu, za sve ljubitelje narkosa itd

  2. Valja li to sta, vidio sam na netflixu da je trending

  3. ako si ljubitelj narkosa itd odgledaces lagano iako nije to taj kvlt.

  4. Auh koliko je Pismejker kurčina od serije.

    Plavuša ekstremno jebljiva tho.

  5. Pismejker je sprdnja i provociranje svega i svakoga.
    Pogotovo pljuvanje po neonacistima u zatvoru.

  6. Woke pizdarije + Cara level humora. Kurčina dakle.

    Plavuša ekstremno jebljiva tho.

  7. Nije mi interesantna ova Griselda a usput sam i shvatio da će Narcos postati sigurno kultna serija ili možda bolje rečeno najbolja serija narkodilerska tematike. Bukvalno za 30 godina će klinci gledati neku tada old skul seriju koja se zove Narcos

  8. Kao mi npr sto gledamo twin peaks

  9. A dobro BB je već sada najbolja serija, narcos izasao 2015 i neplanirano postao jedna od najboljih serija

  10. Od tih narkodilerskih, ZeroZeroZero, skroz ok miniserija

  11. јбт ко би реко да је наркос изашо 2015е тад сам га и гледио

  12. Narkos mi je bio okej. Ništa spec. Mislim dobra je serija, al neka poredjenja ovde su preterana.

    Doduše gledao sam samo dok nisu roknuli eskobara, ove kasnije sezone nisam - osim ako kvalitet ne raste nadalje teško da je ovo kvlt serija

  13. и ја сам гледо само кад вијају ескобара

  14. narkos ok, nije mi neki kvalitet.ima mnogo slabu kokurenciju pa zbog toga deluje da je kao nesto posebno..posebno ovim nubarama sto nisu gledali zicu itd

  15. prve tri sezone gomore su pojam za narkose.

  16. ZeroZeroZero, bese o onim brodovlasnicima sto prevozu koku.gledao sam bilo mi je ok skroz.eto i to je bolje od narkosa

  17. kako vas ne mrzi da gledate ta rendom americka govna bukv ovaj narkos valda ico na rts moglo se pretpostaviti da je rendom rendom americko krimi govno sig

  18. bukv spika ne temi ko bakute: ne ne bolja je ecmeralda od one turske crna nevesta J E B E

    *mala nevesta

  19. Nisam gledo nemogu da komenrarisem

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.