Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. dobar sketch XD

    E ko god je preporucio society of the snow pozdrav druze, dobar film, znao sam za taj dogadjaj ali me nikad nisu interesovali detalji.

  2. True detective nova epizoda blagi uzas

  3. i prva nije bila bogznasta, ne sluti na dobro prijatelji

  4. Prva bila dobra meni, podsecala na prvu sezonu, druga daleko bilo, iznervirao sam se sinoc, toliko da mozda vise necu da gledam.
    Al kontam da je onaj cica sto se povampirio pa ide po snegu Rastov cale, isto se Kol preziva, pa mozda se Mekonahi pojavi ponovo, a to ne bih propustio

  5. E ko god je preporucio society of the snow pozdrav druze

    Otpozdrav druže, drago nam je da ste uživali

    Gomorrah (2014-2021)
    Italijano mafijanje, capo di tutti čkapi, za ljubitelje sopranosa i slično, solidna serija

  6. Mulinjanka iz tru detektiva novog:

    Sa šubarom: 7/10, would bang
    Bez šubare: 3/10, belzebub

  7. Ponedeljkom standardno močanje po True detectivu, pisci i scenaristi da se nasisaju kurca, a i glumci neka ga oblajve malo

  8. Ssmo prvu ep sam gledao, možda ispratim ako bude neka ludnica na kraju koju će te mi poluispojlovati uz blagoslov

  9. Holivud: nume da napiše kršten ženski lik bez da napravi sve muške likove oko nje debilkoima

    Drugoamerikanci: vau, progres

  10. Happy Valley гледајте.

    Нема холивудске издркотине, нема напаљене Џоди Фостер, нема женског Тајсона са пробушеним образима, само јоркширски Чачак и у њему брдо наркомана, и тетка која је зајебанија пандурка од свега што је Америка избацила у последњих десет година, а притом проплаче пола сваке епизоде.

  11. Kupio si me kod jorksirskog cacka

  12. Mislim da je neko i predlagao, da se otvori tema gde Forester pise rivjuove filmova i serija, ima redak talenat ovaj gospodin

  13. Нема холивудске издркотине, нема напаљене Џоди Фостер, нема женског Тајсона са пробушеним образима, само јоркширски Чачак и у њему брдо наркомана, и тетка која је зајебанија пандурка од свега што је Америка избацила у последњих десет година, а притом проплаче пола сваке епизоде.

    nema, mora da se gleda. jos veceras.

  14. Па није него видим да нисам једини који пизди на трућ детектива и драго ми је због тога.

    Овде су два главна лика буквално коцкаста тетка пандурка и њена сестра које су као две распад касирке које седе у магацину и смеју се док трећа касирка вришти како само једна каса ради, и њих две такве шију цео Холивуд а нажалост и Скандинавију која полако али сигурно одлази у курац захваљујући Нетфликс штампарији.

    Изложио се због Алана Вејка 2 узео да гледам и бог зна колико хваљени Sorjonen јер су ми Финци тренутно мање-више омиљени народ, угасио после прве епизоде.

  15. vote da forester otvori baj mi a kofi nalog da mu uplacujemo kaficu nakon svakog revjua xd

  16. cru detektiv stvarno blamaza.

  17. kakva zadnja scena, uuu keva te zove zamisli i umre lik, ok

  18. Foresteru, evo Netfliksova finska serija koja valja,
    a glavna glumŠKINJA je mitza awww.
    https://www.imdb.com/title/tt6616260/

  19. Скинуће се, аукурац

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.